Sayfa 616/1006 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: Viop LVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
     Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    piyasada bol bir şey varsa değeri düşer, piyasada TL bolluğu olduğuna göre bence
    Acaba bunlardan birisinde vergi-stopaj mı var?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2. JPMorgan Türk banka hisseleriyle ilgili müşteriyle temkinli bir analiz paylaştı- bloomberght.com

JPMorgan analistleri Mehmet Sevim ve Samuel Goodacre tarafından hazırlanan 23 Ocak tarihli analizde banka Akbank, Garanti BBVA, İş Bankası ile Yapı Kredi'yi 'Negatif Katalizör İzleme' listesine aldıklarını bildirdi.

Türkiye'deki makroekonomik normalleşme sürecinden heyecan duyduğunu söyleyen banka bankacılık sektörü için uzun vadede pozitif bir görünümle sonuçlanacağını öngördü. Bununla birlikte CEEMEA bölgesindeki banka hisselerine kıyasla Türkiye'de bankacılık endeksinin yılbaşından bu yana yüzde 12 prim yaptığını vurgulayan banka, dördüncü çeyrek bilanço sezonuna temkinli yaklaştıklarını belirtti.

Bankanın analizinde kısa vadede çekirdek operasyonel trendin kötüleşebileceği öngörüldü. JPMorgan'ın analizinde kur korumalı mevduatlardan dönüş çabalarının da ilave risk oluşturduğu ifade edildi.

Bankanın analizi sonrasında Akbank, Garanti BBVA, İş Bankası ve Yapı Kredi için yatırım tavsiyesi 'nötr' olarak belirlendi. JPMorgan Akbank için hedef fiyatını 42 TL'den 45 TL'ye; İş Bankası için 26,20 TL'den 30 TL'ye çıkardı.

JPMorgan analizinde Garanti BBVA ve Yapı Kredi hedef fiyatını ise aşağı çekti. Banka Garanti BBVA'nın hedef fiyatını 73,50 TL'den 72,40 TL'ye; Yapı Kredi'nin hedef fiyatını da 28 TL'den 27 TL'ye çekti.

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Sosyal medyada elliot severleri için alıntılayverdim .....

Sn Rosense, korkarım EWP'de bu şekilde bir etiketleme yapılamaz, yani 5-3-3 diye ilerleyen bir düzeltme kalıbı yok. Belki de sehven yapmıştır, alternatif senaryoyla birbirine girmiştir v.s.

Twitter'da yüksek takipçili diye aldanmayın, misal buraya da zaman zaman gelen Son Mohikan'ın yaptığı şey EWP değil, komple sayımları sallamasyon, defalarca bu işten az çok anlayanlar ikaz ettiler kendisini, direk engelliyor. Gülüyoruz yani yaptığı şeye. Benim gördüğüm EWP bilen en azından konuya/kurallara hakim ve Bist üzerine paylaşım yapan sayısı twitter'da iki elin parmaklarını geçmez. Elbette daha da çoktur, en azından eskiden olan ustalar mesela var, ama gördüğüm kadarıyla paylaşım yapmıyorlar.

şortu kaçırdık... 907550 lönk iş yapacak mı ? bi deneyelim bakalım

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Takasbank repo oranı %43 iken mevduat nasıl %37 olur?

O zaman kimse mevduata para yatırmaz ki...Ben mi yanlış biliyorum-anladım?
    mevduat daha uzun vadeli bağlandığından bankacıların beklentisi faizin ileri vadede düşeceği yönünde demek ki...

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    JPMorgan Türk banka hisseleriyle ilgili müşteriyle temkinli bir analiz paylaştı- bloomberght.com
    Hocam bunun anlamı ne olabilir; Düzeltme bugün de devam edecek mi takip edelim hele yohsa Malsız mı kaldılar

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hocam bunun anlamı ne olabilir; Düzeltme bugün de devam edecek mi takip edelim hele
    Sabah Cds i de yazmıştım. O da biraz artmış.. 290 a kadar inmişti...Olumsuz bu yorum olmuş bankalar ile ilgili ama bence kar satışı olarak kullanıp tekrar alacaklar..Çünkü çok mal aldılar...
    Ben alım yapmak için izliyorum ama sanki Perşembeye kadar alım için daha iyi fırsat verebilir..

8. JP daha önce Vakıfbank için 2.5 Halkbank için 2 TL olacak diye rapor yayınlamıştı, o yıl hisseler 15-16 TL yi gördü, yine bir çok hissede benzer şekilde raporlar yayınlanıyor, çok bilseler kendileri alıp zengin olurlar...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 616/1006 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •