Sayfa 537/1006 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Hörmetler

Gönderdiğim kaz'ı yoldun mu ?
    Mert ağabey hörmet benden size,,,, yolunacak kaz var mı da ben yolayım?
    Bana ulaşan Kaz yok.
    Son düzenleme : nohut; 20-01-2024 saat: 17:36.

2.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Uğur Dündar
    @ugurdundarsozcu

Merkez Bankası Başkanı Gaye Erkan'ın emzirdiği bir bebeği var.
    Bakıcı tutmak yerine anne ve babası bebeğe bakıyor. Onlar da emzirme saatlerinde işler aksamasın diye kendisiyle birlikte bankaya gidip geç saatlere kadar orada kalıyorlar.
    Bir banka çalışanı birkaç gündür Gaye Erkan'ın babasıyla ilgili iddialar dile getiriyor. Bunlardan biri de baba Erol Erkan'ın bir personeli tokatladığı iddiası.
    Ancak Ocak ayı başında Kübra isimli bir personel, anne Gamze Hanıma bir WhatsApp mesajı gönderiyor ve kul hakkından korktuğunu belirterek böyle bir iftira atılacağını haber veriyor.
    Nitekim Gaye Erkan ABD'de Türkiye'ye kaynak bulmaya çalışırken iftira servis ediliyor.
    Demek ki birilerinin Gaye Erkan'ın bu çabalarından fena halde rahatsız oldukları anlaşılıyor.

https://twitter.com/ugurdundarsozcu/...27604205097429
    Ben sonuç odaklı insanım,özel 1 insana gerekirse bazı konularda göz yumarım yeter ki başarılı olsun,yanında olur sahiplenirim.

3. çocuk 14 aylık olmuş hala emzirmek zorunda olduğu bebeği var diyorlar
    kamuda yeni anne olmuş hiç mi kadın yok ya da özel sektörde, bu kadar da değil..

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Ben sonuç odaklı insanım,özel 1 insana gerekirse bazı konularda göz yumarım yeter ki başarılı olsun,yanında olur sahiplenirim.
    ailecek mb'ye yerleştiklerinin itirafı olmuş. yahu koskoca mb başkanı wp konuşmalarıyla kendini aklamaya çalışıyor. bu ülke düze çıkmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    çocuk 14 aylık olmuş hala emzirmek zorunda olduğu bebeği var diyorlar
    kamuda yeni anne olmuş hiç mi kadın yok ya da özel sektörde, bu kadar da değil..
    Bu insan sıradan değil,özel konuma sahip,bazı toleransaları olabilir.(benim bakış açımdan)
    Bebeği konusunda kararı siz veremezsiniz...3 yaşına kadar da emzirebilir...(bence)

6.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    ailecek mb'ye yerleştiklerinin itirafı olmuş. yahu koskoca mb başkanı wp konuşmalarıyla kendini aklamaya çalışıyor. bu ülke düze çıkmaz.
    Maalesef bu duruma düşürenler utansın,kadının özel hayatını deşifre etmişler.(bence)

7. Cuma günü nakitteydim. Akşamına full mala girdim. Teknik kısım bunu gösteriyordu. Olayı tamamen suyu bulandırma gibi yorumladım. Ve klasik bir cümleyi aklımda tuttum.. "Kötü haberler diplerde gelir."
    Olayın bu kadar magazinselleştirilmesi ve köpürtülmesi çok saçma geliyor.

deri ceketli dazlak motorcular üzerime işedi vol.2

Sayfa 537/1006 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •