Sayfa 922/1006 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by IraSCiBLe Yazıyı Oku
    Bozkurt abi Halkbank magduruyum dusun artik endeks kaca gelmeli benim icin
    Senin işin zor, herif endekis mühendisliği yaparken sevdiği hisselerle yükseltiyor endekisi.
    Ya Kol kes zararı sineye çek yada suyuniçinde yaşamaya çalış, yabcak bişii yok
    Alırsın ford olursun lord
    Alırsın hulk olursun helak

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    yıllardır öpüyorlar hala...

konusulmustur da aslinda spotta full mal bosaltip vadeliye gecmek mantikli degil mi abiler? %50 veriyor nerdeyse vadeli mevduat seneye bu zaman hisseler %50 primli olur mu nette? hic sanmiyorum
    Not: Gonderilerim Yatirim tavsiyesi degildir, degerlendirmeler cogunlukla hiciv icerir ve atmasyondur... Ozellikle yonetici kardesler lutfen dediklerimi cok ciddiye alip beni ikide bir mapusa atmayiniz lutfen )

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Senin işin zor, herif endekis mühendisliği yaparken sevdiği hisselerle yükseltiyor endekisi.
    Ya Kol kes zararı sineye çek yada suyuniçinde yaşamaya çalış, yabcak bişii yok
    Alırsın ford olursun lord
    Alırsın hulk olursun helak
    Sorma abi ocagim batti
    Not: Gonderilerim Yatirim tavsiyesi degildir, degerlendirmeler cogunlukla hiciv icerir ve atmasyondur... Ozellikle yonetici kardesler lutfen dediklerimi cok ciddiye alip beni ikide bir mapusa atmayiniz lutfen )

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    izlediğim çoğu hissede macd pozitife ve trigerin üzerine geçmiş görünüyor. Kapanış önemli, pazartesi de bu seviyelerden (8250-8300 lerde) kapanırsa 9000 yolu açılır. 8500 lerde fazla oyalanmayacağımızı düşünüyorum.
    Psikolojik seviye oldu 8500, Yarın da 8500 üzeri olursa, hızlıca 9000 lere geliriz bence.

5.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    migros jet kasayı ilk uyguladığında dolar 1.5 lira falandı.. capitol migrosta 2 taneydi.. benden başka kullanan yoktu neredeyse..
    şimdi 6 tane oldu..güvene dayalı bir sistem.. bizde olmaz bence..

3 harflilerin durumu farklı.. çalışma şartları ağır olduğundan eleman sıkıntısı var.. çok da şube açtılar.. 2 kişiyle dönuyor çoğu..
    3 harfliler ahaahahahah

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    2023 için yıllık 21 bin tl altı kira geliri için beyanname ihtiyacı yoktu.
    2024 rakamı 33 bin tl.
    Ama 2500 tl için vermesi gerekli bu durumda
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bankadan gönderirken kira diye işaretlemiş ise Maliye otomatik beyan üretiyor zaten. Elden alıyor ise şikayet eden olursa bulur. Bu arada elektrik, telefon, doğalgaz, su faturalarından ev sahibi mi kiracı mı oturuyor bulacaklarmış.

Gıcıklık yapmak istediğin kişiye parayı kira işaretleyip gönderisen maliye o adam ile uğraşır, sana bir şey olmaz fark etmedim dersin.
    Bankadan ödüyor, o zaman kendi otomatik beyan üretir
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by IraSCiBLe Yazıyı Oku
    Yillardir gelmiyordum foruma ne olur nasi olur sn gardaslarim
    Hoşgeldin. Ama forum hep şortçu ve hep kaybeden tarafta.

Foruma gelmiyorsan kazanmışsın demektir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,448
     Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    yarına gapı gabtıracak ama hangi yöne. 9.348 kırılmadıkça masturbasyona devam edecek sanırım. kırarsa da gereğini yapcez gari.
    Şu ara vob biraz riskli ..endex sınırlarda her yöne aktive olabilir

Gerçi ben spotçuyum.. çok nadir sınırlı milyonda bir

Sayfa 922/1006 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •