Sayfa 2/151 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1203 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Gercek anlamda borsa yatırımı yapan yatırımcilara şu anda, şirketiniz seneye ciro ve net karını % 100 büyütecek kabul müsünüz diye sorsalar %90 nı evet cevabını verir.

Borsada muhafazakar beklenti içinde olmak her zaman iyidir. (kendi adıma söylüyorum) Beklentiyi yüksek tutmak bir nevi psikolojimiz üzerinde baskı oluşturabiliyor.

Beklenti üstü gelişmeler olursada buna kimse itiraz etmez.

Tahminim yatırımcı ilişkileri yöneticisi Semih beyde bu şekilde düşünüyor. Hedefler daha yüksek ama bunu açıklayıp sorumluluk ve risk almak istemiyor.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    esasında oldukça haklısınız. şirket şimdiden seneye için %100 ciro artışı en az %70-75 net kar artışı olacağını garanti etmiş. normalde çok iyi olarak karşılanacak bir rakam. burada daha yüksek tahminde bulunan arkadaşlarda herhalde bunları gözeterek düşüncelerini ifade ettiler.

2. izlemeye aldık çabuk çıktı endeks satış yerse sepete ekleyecem madem garanti veriyorlar ytd..

malum birazda almıştım kaptırdık kuyruk acısı tahta sahipli onu anladım..

Tavan hayırlı olsun.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Tavana kadar garan aldı,,540000 lot.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. bence burdan dağıtıyor ikili zirve ytd..

6. O nasıl hareketti beee... Garanti çizdi.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fonlar agresif toplamada, ky satıyor.
    Son düzenleme : olimpik forum; 25-01-2024 saat: 15:30.

8.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    bence burdan dağıtıyor ikili zirve ytd..
    satalım o zaman hemen

Sayfa 2/151 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •