Sayfa 3/151 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1202 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    satalım o zaman hemen
    günlük pasta yanıltıcı olabilir göstere göstere alım fırsatı vermezler %50 sansın var bende vardı kaptırdık

2.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    satalım o zaman hemen
    Siz hala satmadınız mı. düşüş bu hafta sürer haftayadq sürer diyorsunuz dün.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Siz hala satmadınız mı. düşüş bu hafta sürer haftayadq sürer diyorsunuz dün.
    yapma hocam teknık macd rsi düzeltse iyi olacak diye düşündüm bence halada öyle olsa daha hoştu bu sene portfoyun buyuk kısmıyla burdayım satmak nasıl bir şey netaş ruhu var burada o gunlerı yaşayacaz inş. birde teknıkcımız vardı vedehas gibi o eksik şu anda burada hep temel gidiyor forum

4. pascal hocaydı şimdi hatırladım

5.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    yapma hocam teknık macd rsi düzeltse iyi olacak diye düşündüm bence halada öyle olsa daha hoştu bu sene portfoyun buyuk kısmıyla burdayım satmak nasıl bir şey netaş ruhu var burada o gunlerı yaşayacaz inş. birde teknıkcımız vardı vedehas gibi o eksik şu anda burada hep temel gidiyor forum
    Tekniğe inanma tekniksiz kalma demişler.

Teknik analize göre aldiysanız ona göre satiş yapmaniz normaldir ama para tekniği bozar her zaman.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Güzel bir gündü. Muhtemelen çok kişi dahada düşecek zannıyla döküldü

Ardyz eski Ardyz değil artık hareketlerden anlamış olduk

7. Yarın 40 lı fiatlara atlama günü olur.. artık 40 lı fiatlardan yorum yaparız.. İşlem hacmide oldukça iyi 14.1 milyon lot işlem oldu..Bilişim şirketleri arasında en fazla likit olan kağıt ARDYZ..Günlük çok al sata imkan sağlıyor..

8. Yarın tek sıkıntı Bofa nın aldığı 593 bin lotu satacak olması..Umarız satmaz..

Sayfa 3/151 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •