Sayfa 5/184 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1469 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Yarın tek sıkıntı Bofa nın aldığı 593 bin lotu satacak olması..Umarız satmaz..
    Az çok tanıdık bu Bofa yı .. Dün aldığı malları bugün kustu.. Diğer kurumlarda Bofa satacak diye tahtanın altından çekildiler..Direnç i yokladık geri döndük..

6. teknik olarak 37.66 yı kırarsa satışlar hızlanır

7.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    teknik olarak 37.66 yı kırarsa satışlar hızlanır
    Dunku yukselıste hıc sevinmedim desem yeridir gosterge ler yukarıda kaldı ortalamalar altta biraz bunları duzeltıp salıklı cıksak keske

8. Normal karşılıyorum bu geri çekilmeleri, çokta sağlıklı buluyorum. 1 ay önce 22 lerdeydi Ardyz bugün 40 ı gördü ordan döndü. Çok normal buralardan bir düzeltme gelmesi. Ayrıca sadece konuya Ardyz özelinde bakmamak lazım, yazılım sektörü son aylarda çok büyük bir ralli yaptı. Onlara gelen ve gelecek satışlar Ardyz yi de etkiliyor. Sektörde bir kar realizyonu olursa Ardyz de bundan nasibini alacaktır.

Ardyz nin diğerlerine göre avantajı hala makul rasyolara sahip olmasıdır. 12 fk ile yazılım sektörünün hala göz bebeği bence. Düşse düşse düşeceği yer en fazla 10 fk dır ama ben 11 fk lardan yukarı dönüş beklerim. Teknikten çok anlamam ama temel olarak benim öngörüm budur. Teknikçi arkadaşlar dolar bazlı çanağa kulp yapar derlerse bende onlar temeli buna müsaade etmez derim.

Sayfa 5/184 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •