Sayfa 107/151 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonSon
Arama sonucu : 1203 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    gereğini yaparız elbet, ancak ufak bir yanılmada idam fermanı imzalanmaz beya
    Oldukça İsabetli bir yorum yapmışsınız. Ben biraz daha düşmesini beklediğim için alım yapmamıştım.

2.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    gereğini yaparız elbet, ancak ufak bir yanılmada idam fermanı imzalanmaz beya
    Tarih şaştı, fiyat şaştı, çıkış yavaş yavaş başlayacak dediniz o şaştı. Daha da bişey kalmadı, artık bilemiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Tarih şaştı, fiyat şaştı, çıkış yavaş yavaş başlayacak dediniz o şaştı. Daha da bişey kalmadı, artık bilemiyorum
    mübarek hepsini nokta atışı bilse daha garip olur çerçeveye bakmak lazım

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
     Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    hatalarımızdan dolayı affedin cahilliğime verin, bir büyüklük yapın artık

5. ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    hatalarımızdan dolayı affedin cahilliğime verin, bir büyüklük yapın artık
    Estağfirullah, cahillik ne kelime. bir grand master diyemesek de artık gözümüzde bir fide master sınız

6. Signum un yarısı Ard nin. Yüzde 51 i
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

7. 3 yılda 21 milyonluk iş. valla bu kadar para şirketi uçurur. utanmazlığın daniskası yaaa. bu performansla bunlar önemli iş miş alamazlar.soğumaya başladım hisseden. bir de aldıkları iş gelirinin yarısı şirkete gelecek. totalde 1 milyon kar gelir. en azından dosya kağıtlarının masrafları çıktı. buna da şükür

8. 21 milyonun yarısının %80 i kardır..Bu iş daha büyür. İş aldığı şirket TURKCELL. Bunu gözardı etmemek lazım..adamlar Mia yönetim kurulu kararını gönderiyor kağıt tavan oluyor.. Bizde daha çok kap gelecek ..Ama en önemlisi bilanço..Çıkışta en önemli katalizör..

Sayfa 107/151 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •