Sayfa 90/150 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
Arama sonucu : 1197 madde; 713 - 720 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Ralli yaparken herkes uzun vadeci... Onu kırdı buna kafa attı şunu elledi bilmem ne. Takas analizinden başka teknik, kargadan başka kuş tanımam. Düşsün kalksın zıplasin ben 2023 bilançosuna beklerim. 600 milyon civarı kar gelirse ölü taklidi yapar, beklerim 2024 bilançosunu. 700-750 gelirse düşüşlerde ekleme yaparım. Tabi bu karların esas faaliyetlerden gelmesi lazım. O değilde 2022 rallisinde elinde olan ARDYZ yi tutan var mıdır...

2.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    Ralli yaparken herkes uzun vadeci... Onu kırdı buna kafa attı şunu elledi bilmem ne. Takas analizinden başka teknik, kargadan başka kuş tanımam. Düşsün kalksın zıplasin ben 2023 bilançosuna beklerim. 600 milyon civarı kar gelirse ölü taklidi yapar, beklerim 2024 bilançosunu. 700-750 gelirse düşüşlerde ekleme yaparım. Tabi bu karların esas faaliyetlerden gelmesi lazım. O değilde 2022 rallisinde elinde olan ARDYZ yi tutan var mıdır...
    Halka arzdan beri bazen az bazen çok hep portföyde oldu Ardyz. 2022 Şubatta bedelli kararı geldiginde %50 ardyz idi portföy. Hisse 9.20 tl civarindaydi yanlış hatırlamıyorsam.

6,5-7 tl arası yarısını satip 16 tl den Alark a gectim, alark ı 70 tl ortalama ile satip sattığım fiyatlardan yine ardyz aldim. (Keske komple satip bu hareketi yapsaydim ama ardyz bilancoları iyi gelmeye devam ettigi için kıyamadım.)

Velhasıl elimdeki diger hissellerle birlikte 2022 yi %400 civarinda karla kapattim. Ardyz den o darbeyi yemeseydim belki %600-700 karla kapatacaktim ama tabiki burasini Allah bilir. Nasip denen şey çok onemli. Varsa nasibimiz bir şekilde bizi buluyor.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,374
    ARDYZ çarşamba günü 45- 46 aralığında bir yerleri görüp düşüşünü tamamlamış olur ve kaldığı yerden yükselişine devam eder ilk etapta yükseliş ufak adımlarla başlar sonrası klasik hareketleriyle devam eder. hafta sonu kapanışta bu yazımı alıntı yapar ben demiştim derim veya ben bu işten anlamıyormuşum deyip arda için bir daha asla yorumum olmaz. tabii bu yorumum asla al sat tut tavsiyesi olamaz siz en iyisini bilirsiniz ardayz nin 11mart pazartesi gününü 50 liradan kapadığıda kayıtta kalsın
    Son düzenleme : bigmaster; 11-03-2024 saat: 23:12.

4.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ARDYZ çarşamba günü 45- 46 aralığında bir yerleri görüp düşüşünü tamamlamış olur ve kaldığı yerden yükselişine devam eder ilk etapta yükseliş ufak adımlarla başlar sonrası klasik hareketleriyle devam eder. hafta sonu kapanışta bu yazımı alıntı yapar ben demiştim derim veya ben bu işten anlamıyormuşum deyip arda için bir daha asla yorumum olmaz. tabii bu yorumum asla al sat tut tavsiyesi olamaz siz en iyisini bilirsiniz ardayz nin 11mart pazartesi gününü 50 liradan kapadığıda kayıtta kalsın
    Gerçekleşirse bigmaster, grandmaster olur 😄

5. Artık hissenin hareketlerine bakmıyorum bir anlamda veremiyorum.. Tamammen robot algo hareketleri..bugün 46 yada sarkar 53 lerede gider.. Hiç mal satmadan veya hiç mal alınmadan sadece robot hareketleri ile trade ediliyor artık..Düm Baktım Bofa 100 bin lot malı yaklaşık 60 tl maliyetle satmış görünüyor.. Tamamen sat al hareketleri.. Bofa kafadan 250 bin lot açıkla başladı seans sonu hepsini kapattı.. Bizim seyretmekten başka yapacak bir şeyimiz yok..bende ve çevremde hatırı sayılı hisse var ve bizim grup emin bir gönül rahatlığıyla 2024 de de buradayız..

6.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    53.30 desteğini kırdı. 50.00 deki kritikdesteğinde kapadı. Yarın baktım 49.80 den asağı sarkıyor 238 bin lot kağıdımın hepsini vermezsem ********im.ben bu hissenin 49 altına sarktığı an 45 lere hatta 43.30 daki gap desteği ve dolar bazlı desteğine kadar gelecektir. bu belli etti. bugün belki 7 ton küfrettim. ne oruç kaldı ne bişey. satar beklerim 43.30 a inmesini beklerim. taaa ki mayıs ayının ilk haftasına kadar beklerim. sonuçta fon getiriside bu aralar harika. eşek gibi hissenin hamallığını yapmanın bir anlamı kalmadı.
    kararım beni bağlar.kimse olumlu ya da olumsuz etkilenmesin
    Bence ortak hiç ekrana bakma.. Zaten ramazan ..gez dolaş akşama pide kuyruğına gir benim gibi güzelce iftarını aç.. 65 leri görmüş satmamışsın..şimdi sinirlenip zarar etme.. Dün ben 53 den yine aldım düştü ama bekliyorum..Bekliyeceğim..Dün tüm teknolojiler eksilerdeydii Garanti bankası bile devre kesti..Sakin olmakta fayda var..

7. Döviz ve faiz lobileri yarışta biribirlerini kışkırtıyorlar.. Seçeimden sonra dolar kopacakmışda veriyorlar gazı vatandaş dövize hücum ediyor.. Bunu önlemek içinde bu sefer faizleri artırma beklentisi başlıyor.. Bu memlekete çok büyük kötülük yapılıyor.. Yazık çocuklarımızın geleceğini üçbeş faizci dövizci lobiciler mahvediyor..

8.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Döviz ve faiz lobileri yarışta biribirlerini kışkırtıyorlar.. Seçeimden sonra dolar kopacakmışda veriyorlar gazı vatandaş dövize hücum ediyor.. Bunu önlemek içinde bu sefer faizleri artırma beklentisi başlıyor.. Bu memlekete çok büyük kötülük yapılıyor.. Yazık çocuklarımızın geleceğini üçbeş faizci dövizci lobiciler mahvediyor..
    Maalesef öyle. bakıyorum sosyal medyada şarlatanlar var ya şarlatanlar onların ben gelmişini geçmişini........
    bu memleket ne çektiyse bu adilerden çekti. dolar baronları dolara yatırım yapıp bunu sözde uzman görünümlü ekonomist vatan hainlerine videolar yaptırıp(Tabi para vererek) sosyal medyada yayınlatıyorlar.ben bilsem ki dolar 1000 lira olacak 1 dolar alırsam ********im. alanı da vatan haini sayarım. ha gider altın alırım o başka.

Sayfa 90/150 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •