Sayfa 112/150 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
Arama sonucu : 1200 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Faizler çok çıktı mevdutla %60 a dayandı . Fonlardan çıkış oluyor. Mecburen İnfo da satıyor. Bu normal. Bilamço net kar beklentim 500 milyon olarak devam ediyor. Ekrana bakmıyorum.
    Birebir aynı fikirdeyim. Artık yalnızca alım yapacak nakit olursa açıp bakacağım. Maliyetime geldi sayılır. İlk defa ortalamadan daha düşükten almış olacağım belli bir süre buralarda da olmayacagim. Herkese selamlar ✋🏻

2. Sayın 2000 gap kapandımı ??

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın 2020 günlükte yok öyle bir gap.

saatlik grafiklerde 43,48 var. 120 dakikalıkta 43,2 var. 180 dakikalıkta 43,54var. 240 dakikalıkta 43,54 var.

Ben bir teknikçi olarak günlük grafik hariç gapleri kayda almıyorum almam. Bu 43,36 gelmeyeceği anlamına da gelmez.

Misal iş bu gape gelene kadar 45,7-46 bandının altında kapanışlar yapmaması daha önemli.

Ben kimse ile de alay etmedim etmem. Hatta o yazıyı siz yazdığınız için bu kadar detay yazıyorum. Bilgilerinize.
    4 saatlikteki gap;

Ben de pek bir ilgisinin olduğunu düşünmüyorum. umarım döner artık buralardan.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
     Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Tutmadı,
    Artık gereği size kalmış
    neyse bir kere anayasayı çiğnemekle birşey olmaz . maksat vatandaş istifade etsin

5.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    neyse bir kere anayasayı çiğnemekle birşey olmaz . maksat vatandaş istifade etsin
    Taktın artık o lafa, yapacak bişey yok
    Bakalım bu seferki tutacak mı

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
     Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Taktın artık o lafa, yapacak bişey yok
    Bakalım bu seferki tutacak mı
    tutmazsa karar yüce padişahımızındır. şeriatın kestiği parmak acımaz der geçeriz

7.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Sayın 2000 gap kapandımı ??
    Bence kapanmadı. 43.26 yı görecek. o zaman sorun kalmayacak

8. Teknik analiz bu kadar basit bir şey değil. Hissenin bir önceki mesajımda yazdığım yerin üstünde kalıp kalmaması önemli.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 112/150 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •