Sayfa 150/164 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1305 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bence beklenti bitti,önümüzdeki yılları fiyatladı,uzun bir süre geniş bantta 35-65 aralığında hareket edebileceğini düşünüyorum.
    Bence fonlara hamallık yapmamak lazım,,günlük,haftalık marjı süper,,bırakın hamallığı spek yapsın.Çünkü bu yüksek enflasyon karşısında para erimeye devam ediyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Haftalık ne yapmış,,,41.10-46.72,,,%13,,,,bu sığlıkta herkes haftalık %1-2 ye güvercin takla atıyor
    Merkez parayı çekiyor,para girişleri azalıyor,speklerin elleri bağlanmış durumda,,bu yüzden aşağı yukarı hareket ettirmek zorunda.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Ardyz TL Aylık grafigimiz..
    Muhtemelen aylık kapanis mumunu doji ile (42-43 araliginda) yapma niyetindeler..

Benim için 1.30$ (Anlık kur ile 42.3x) üzerinde kapanis kafi.43.4x/5x üzerinde yaparsa ay kapanisini ballı kaymak olur.

Eger bu şekilde bir kapanis olursa mumlari yorumlarsak Mart ayı sert bir satış kırmızı mum.Eger dusundugum gibi olursa Nisan ayı doji ile dengeleme ve Mayıs ayı hareketin yönünü tayin edecegi karar zamani olabilir.Umarim 500 milyonun altında kalmayacak bir kâr ve geleceğe pozitif bakmamizi sağlayacak güçlü bir bilanço açıklarlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4. 2024 de 2.3 milyarlık kara nasıl ulaşılacak, 4 ay oldu daha kap yok. EDS gelirleri ile kapatacak hali yok. 800 milyonluk var şimdilik. Ne zaman iş alınacak da tahsilat yapılacak

5.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    2024 de 2.3 milyarlık kara nasıl ulaşılacak, 4 ay oldu daha kap yok. EDS gelirleri ile kapatacak hali yok. 800 milyonluk var şimdilik. Ne zaman iş alınacak da tahsilat yapılacak
    2024 yılı için 2.3 milyar kar mümkün değil, bu rakam nereden çıktı sn bigpoint. Yapabileceği ciro ancak bu rakama -ya da bir miktar üstüne- ancak ulaşır.

6.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    2024 yılı için 2.3 milyar kar mümkün değil, bu rakam nereden çıktı sn bigpoint. Yapabileceği ciro ancak bu rakama -ya da bir miktar üstüne- ancak ulaşır.
    Ciro yazacaktım. Yanlış olmuş. Bu ciro gelir mi

7. analiz toplantısında 2024 yılı için kar rakamını 1.5 milyar olarak tahmin etmişlerdi..

8.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    Ciro yazacaktım. Yanlış olmuş. Bu ciro gelir mi
    Gelir, bir miktar üstüne de çıkabilir.

Sayfa 150/164 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •