Sayfa 145/160 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon
Arama sonucu : 1278 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Yazılımların Çoğu tavan..

2. Şuana kadar en yüksek 43.42 görülmüş..Zurnanın zırt dediği yerdeyiz.
    Önemli direnc seviyemiz 43.4/5x civari idi. Bu bölgenin üzeri kapanis yapabilirsek turbo modunun acilabilecegini düşünüyorum.

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,393
    şuan 45.20 sıkıntılı bir yerdir orayı biraz geçip az bir geri çekilme olur sonrası bayrak hedefi

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,393
    altın ons sayfasında geçmişte attığım grafikleri alıntıladım yaklaşık olarak gerçekleştiler, tabii burası yeri değil ama grafiğe inanılması gerektiğni göstermek istedim https://www.hisse.net/topluluk/showt...=484&page=1011

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,393
    inşallah bu öngörümüzde tutacak, neyse, sayfayı kirlettiğim için özür dilerim bol kazançlar https://www.hisse.net/topluluk/showt...48#post6773648

Teknoloji hisselerinde hareket olunca 100 günlük ortalamadan bir tepki verdi,,bakalım kalıcı olabilecek mi?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    bunların bilançosu kap ı filan hiç te umurumda değil ben grafiğime bakarım, bir yıl sonraki grafiklerimde şimdiden hazır., arada gecikmeler ufak tefek sapmalar olursada önemli değil, grafik candır grafik önden gider, diğerleri arkadan gelir
    Kendimi temel analizci olarak tanimlasamda teknik analize ve teknik analizci arkadaşlara saygim sonsuz.

Ama temel analizi hiçe sayan bu tarz bir düşüncenin size zarar verebilecegini cok rahatlıkla soyleyebilirim syn bigmaster. En basitinden alark ve ekgyo da yasanan tabanları hangi teknik analiz onceden öngörebilmiştir. Ya da 2022 de ardyz de ki bir gece ansizin gelen bedelli haberi ve sonrasinda 3-4 tabanı kim bilebilirdi. Veya bilancosu iyi beklenen bir hissenin beklentileri karsilamayan bir bilanço acikladiginda ertesi gün % -7-8 acmasini.

Velhasil bence iki analiz yontemide onemli birini yok saymak bizlere faydadan çok zarar verir diye düşünüyorum.

Saygılar...

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,393
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Kendimi temel analizci olarak tanimlasamda teknik analize ve teknik analizci arkadaşlara saygim sonsuz.

Ama temel analizi hiçe sayan bu tarz bir düşüncenin size zarar verebilecegini cok rahatlıkla soyleyebilirim syn bigmaster. En basitinden alark ve ekgyo da yasanan tabanları hangi teknik analiz onceden öngörebilmiştir. Ya da 2022 de ardyz de ki bir gece ansizin gelen bedelli haberi ve sonrasinda 3-4 tabanı kim bilebilirdi. Veya bilancosu iyi beklenen bir hissenin beklentileri karsilamayan bir bilanço acikladiginda ertesi gün % -7-8 acmasini.

Velhasil bence iki analiz yontemide onemli birini yok saymak bizlere faydadan çok zarar verir diye düşünüyorum.

Saygılar...

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    HOCAM, ben teknik analix yüzde yüz başarılıdır demiyorum teknik analizin başarı şansı ortalama yüzde 80 civarındadır kaldıki biz ancak yüzde 50 seviyesini yakalarsak ne mutlu bize-- peki temel analizde ardyz nin eş değer hisselere göre 3 te bir oranlarda fiyatlanmasına ne diyeceğiz ayrıca bilançolar bize gelinceye kadar zaten fiyatlanmıyormu , SAYGILAR BOL KAZANÇLAR

Sayfa 145/160 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •