Sayfa 97/151 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1201 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Hisse kararsız Kazımlarda,,yön tayinini yapamadı.en azından 45-46 bölgesini gidip gelmelerle kuvvetlendirmesi iyidir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Tüm teknojiler toparladı MİA bile verdiğini geri aldı biz hala şaşkın ördek gibi yönümüzü tayin edemiyoruz..

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Mia teknoloji y.k üyesi ayrintiları açıklamış ekotürk te.

Enflasyon muhasebesiz satış buyumesi %83 olmuş. Bizim buyumemiz %100 u geçer muhtemelen.

https://twitter.com/miateknoloji/sta...AW8jW7uZA&s=19

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu da videosu. Enflasyon muhasebesi işleri biraz karıştırdı diyor.

https://twitter.com/hasanunsalx/stat...339185339?s=19

4. Videoyu izledim, adam bizlik bir şey yok muhasebeciler ortalığı karıştırdıya getirmiş gaza gelip söylemediyse 2.5 -3 kat hatta daha fazla büyüme beklentisini dile getirdi, hisse fiyatını bu beklentiyle değerlendirmek lazım.
    Bravo gerçekten, 2006 yılında kurulmuş mütevazı bir oluşumun bu denli büyümesi Emeği geçenleri takdir ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    finansal aktifler ;

Mevduat hesabı, hisse senedi ve tahvil gibi her türlü taşınır değerdir..

Finansal pasiflar:

kısa ve uzun vadeli banka borçları
    Ticari alacaklar da enflasyonda eriyor. Ard nin yüksek ve olumsuz olur. Mia da benzer ama ard nin daha fazla.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

6.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Ticari alacaklar da enflasyonda eriyor. Ard nin yüksek ve olumsuz olur. Mia da benzer ama ard nin daha fazla.
    Netine bakmak lazim.

Ard Nette 110 mln borçlu görünüyor ama alacaklara ve banka borclarina uygulanan faiz oranlari önemli.

7. az önce yatırımcı ilişkilerini aradım. semih bey bilançonun 20 mayıstan önce gönderileceğini söyledi. 20 maayıs zaten son tarih. ulan kocaman şirketler açıkladı sizin 2 sayfalık bilanço için 3 ay beklemenizin mantığı nedir anlamadım. enflasyon muhasebesi bilançoda önemli bir değişiklik yapacağını sanmadıklarını beyan etti

8. Şirketi savunmak için yazmıyorum. Büyük şirketlerin yeterli kadroları var. Bu em işi özellikle ilk kez yapanlar için kolay değil. Ekip kursan çalışacak kalifiye eleman sayısıda çok az. Gecikmeler bundan.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 97/151 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •