Sayfa 139/156 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. ATATP tavan f/k sı 65 biz hala 13 fk larda sürünüyoruz.. . Bu açıdan bakatığımız zaman gelecek bilançoda karın çokda fazla önemi olmadığını anlıyoruz..Bu arada Bofa bugün yine ardyz ye sardı..

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sene başındaki analist toplantısına katilan Oğuz Bikmaz dk 44:40 tan itibaren Ardyz yi yorumlamış.

40 tl altinda ciddi firsat olur diyor.

https://www.youtube.com/live/9bNukRy...RwlQ4q42pguLcS

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben 37 yi bekliyorum. 1 lot hissem yok. 3 gün önce göltaş aldım. nazar değmesin harika kazançlar elde ettim.maliyyetim 490.tl

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Teknik olarak kapanista 42 üzerinde kalabilmemiz güzel oldu.Enerjimiz var.Umudumuz yüksek.Yarın ola hayrola..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Kapanis kötü oldu.Yarin tepki geldi geldi (42 üzeri kapaniş) aksi halde teknik görünümdeki olumlu hava negatife döner diye düşünüyorum.

Bugün sirketle görüştüm.Artik bilancoyu göndermeleri gerektiğini söyledim.Bu ay sonuna doğru bağımsız denetimin sonuclanmasini beklediklerini söyledi.

2024 1.ceyregi ne zaman gondereceklerini sordum.Hazirana kadar süre verildiğini onu da o süre içerisinde gondereceklerini belirtti.

Bilanco faliyet raporunda 2024 yıl sonu sirket beklentilerine yer verilmesinin yatirimcilar için faydalı olacağını söyledim.Kendileri de bu yönde birçok yatirimcinin talebi olduğunu ve bunu bir yatirimci sunumunda kendisinin de paylasmayi arzu ettigini ve bu durumu üst yönetime ilettigini ifade etti.

Son olarak 2024 yılınin suana kadar nasıl geçtiğinin degerlendirmesini sordum.Kendisi de kapları takip edip etmediğimi sorup en son turksat ile yapılan büyük anlaşmaya vurgu yaparak işlerin yolunda olduğunu ima eden bir açıklama yaptı.

Bilgilerinize Sn Paydaşlar.

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Son düzenleme : Eagle24; 17-04-2024 saat: 19:00.

4.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Kapanis kötü oldu.Yarin tepki geldi geldi (42 üzeri kapaniş) aksi halde teknik görünümdeki olumlu hava negatife döner diye düşünüyorum.

Bugün sirketle görüştüm.Artik bilancoyu göndermeleri gerektiğini söyledim.Bu ay sonuna doğru bağımsız denetimin sonuclanmasini beklediklerini söyledi.

2024 1.ceyregi ne zaman gondereceklerini sordum.Hazirana kadar süre verildiğini onu da o süre içerisinde gondereceklerini belirtti.

Bilanco faliyet raporunda 2024 yıl sonu sirket beklentilerine yer verilmesinin yatirimcilar için faydalı olacağını söyledim.Kendileri de bu yönde birçok yatirimcinin talebi olduğunu ve bunu bir yatirimci sunumunda kendisinin de paylasmayi arzu ettigini ve bu durumu üst yönetime ilettigini ifade etti.

Son olarak 2024 yılınin suana kadar nasıl geçtiğinin degerlendirmesini sordum.Kendisi de kapları takip edip etmediğimi sorup en son turksat ile yapılan büyük anlaşmaya vurgu yaparak işlerin yolunda olduğunu ima eden bir açıklama yaptı.

Paylaşım için teşekkürler.

5. Teşekkürler Eagle24. Bilgi ve görüş paylaşan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku

Teşekkürler. Bir ara bende yoklayayım bakalım. Özellikle cari yıl beklentilerini paylaşmaları bizler icin sigorta olacaktır.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bağımsız denetim bu ayın sonunda biterse demekki Mayıs ın ilk haftasında Bilanço ancak gelir.. Sonrada 2024 ilk çeyrek bilanço.. O zamana kadar birkaç iyi kap haberi hissede tekrar yukarı momentum sağlayabilir..Endeksi 9600 seviyelerde olduğuna bakmayın sadece ARDYZ değil tüm bist 500 hisselerinde bankalar hariç %50-80 arasında düşüş var..Buda genelde fon satışlarından insanların %60 getirili vadeli mevduatlara gidişinden kaynaklanıyor..

Ardyz de bir düşüş yok.,,yılbaşından beri endeks getirisi %28 iken ardy nin getirisi %58,,,,endekse göre 2 kat artmış,,daha ne olsun.
    Millet istiyor ki hisse %500 artsın,%1000 artsın.,,nerde görülmüş böyle bolluk.
    Yıllıkta onu da yapmış %450
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 139/156 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •