Sayfa 140/156 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. 15 ocaktaki analist toplantısından sonraki 40 gün içerisinde iki kat yükselmiş. bu yükseliş o toplantıdaki ifade edilen beklentilerden dolayıydı. 15 ocaktaki fiyat yaklaşık 32 tl. toplantı tarihi olan 15 ocaktan sonra bist100 yaklaşık olarak %19 artmış. yani ardyz de toplantıdan sonraki yükseliş olmayıp da bist 100 kadar yükselseydi şu an 38 tl olması gerekiyordu. önümüzdeki bir iki gün endeksten negatif ayrışmaya devam ederse toplantıdan sonra meydana gelen artış sönümlenmiş olacak aslında. 15 ocaktan önceki fiyatın kelepir olduğunu düşünüyordum. eğer o fiyat kelepirse 38-40 arasındaki fiyatlarda kelepirdir. ne dersiniz?

2. Diğer teknoloji şirketleri ile karşılaştırıldığı zaman fiyat oldukça ucuz görünüyor evet. Kar marjı daha yüksek, çarpanları genel olarak daha iyi. Bu yüzden aldık bekliyoruz. Bakalım ne kadar bekletecek bizi

3. Bayramdan sonra 50 leri beklerken yarın 30 lara tekrar merhaba diyeceğiz. Bilanço açıklansa da artık yolumuzu net olarak çizsek.
    Yatırımcı ilişkileri ile görüşenler bilançodan sonra daha önce yapılan yatırımcı toplantısının tekrarlanıp tekrarlanmayacağını da öğrenebilir mi. Bu tür toplantıların hisse fiyatına etkisi muhakkak olur diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    15 ocaktaki analist toplantısından sonraki 40 gün içerisinde iki kat yükselmiş. bu yükseliş o toplantıdaki ifade edilen beklentilerden dolayıydı. 15 ocaktaki fiyat yaklaşık 32 tl. toplantı tarihi olan 15 ocaktan sonra bist100 yaklaşık olarak %19 artmış. yani ardyz de toplantıdan sonraki yükseliş olmayıp da bist 100 kadar yükselseydi şu an 38 tl olması gerekiyordu. önümüzdeki bir iki gün endeksten negatif ayrışmaya devam ederse toplantıdan sonra meydana gelen artış sönümlenmiş olacak aslında. 15 ocaktan önceki fiyatın kelepir olduğunu düşünüyordum. eğer o fiyat kelepirse 38-40 arasındaki fiyatlarda kelepirdir. ne dersiniz?
    Katılıyorum. 37-38 tl ye gelirse ciddi alım fırsatı olur bence.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 39.50 yi bekledim ve tüm sattiklarimi yerine koydum.120 bin lotla en iyi alıcı benim. Artık yön yukaridir.

6.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    39.50 yi bekledim ve tüm sattiklarimi yerine koydum.120 bin lotla en iyi alıcı benim. Artık yön yukaridir.
    Bi 50 bin alış daha girin. yükselişi perçinleyelim

7. Bu bankof adisi vermese 43 leri kıracaktık

8. O değil de bilanço öncesi yatırımcı yanıltıcı ifadeler kullanan Alarko ve EKGYO iyi cezalandırıldı. ARDYZ de hem 2023 hem de 2024 bilançosu için beklenti oluşturdu. Karşılaşmanmazsa belimizi kırarlar 40 lari mumla ararız

Sayfa 140/156 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •