Sayfa 119/152 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon
Arama sonucu : 1214 madde; 945 - 952 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Ben de 40.9x ortalamayla simdilik alimlarimi tamamladım.Bundan sonra artık sabırsızlikla bilancosunun gelmesini bekleyeceğim..

Bilancosu kötü gelmez ve 44.9x üzerine hacimli attigini görürsem eldeki nakit durumuna göre ekleme düşünebilirim.

Eger bilanco kötü gelirse bunlar bir tur daha çıktığı seviyeden dip olabilecegini dusundugum 37/41 bölgesine tekrar cevirebilirler diye düşünüyorum..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kanal direnci 45,,,,,geçilmedikçe baskı devam eder.

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Ben de 40.9x ortalamayla simdilik alimlarimi tamamladım.Bundan sonra artık sabırsızlikla bilancosunun gelmesini bekleyeceğim..

Bilancosu kötü gelmez ve 44.9x üzerine hacimli attigini görürsem eldeki nakit durumuna göre ekleme düşünebilirim.

Eger bilanco kötü gelirse bunlar bir tur daha çıktığı seviyeden dip olabilecegini dusundugum 37/41 bölgesine tekrar cevirebilirler diye düşünüyorum..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2023 bilancosunu ben 500 ila 700 arası bir kâr bekliyorum. Ama 2024 bilancosunda 2.5 ila 3.5 milyar kâr açıklarsa kimse şaşırmasın. 3 .yılda 10 milyar uzeri kârlar umuyorum. Bu da bin liraya tekabül eder. Demedi deme ibraaam

4. 2-3 yıl içerisinde hissenin enteresan yerlere geleceği kesin daha 2 yıl önce 6 lira ifş 10 kat arttı 60 tl oldu. Buradanda 10 kat artsa zaten 500 tl demektir. Sayın 2000 nin hesapları doğru..Sabır sabır sabır

5. Tüm kamu kuruluşlarına digital dönüşüm için talimat verilmiş..Bu çok büyük ve inanılmaz bir pazar..Artık digitalleşmeden faaliyet sürdürmek hem kamu hemde özel sektör için olmazsa olmaz bir durum..2025 yılı sonunda sabreden yatırımcılar ARDYZ de 5 milyar tl üzeri kar görecektir..Bu kara göre olması gereken fiat 15 fk dan 450 TL dir..Eğer 30 fk öderlerse ve kar hala 5 milyar gelirse olması gereken fiat 900-1000 TL dir bunlar hayal değil arkadaşlar yapılması gereken tek şey sabır ve ARDYZ ye inanmak..Şuan gelen son bilançoya göre LOGO bile 60 FK dan işlem görüyor..Yazık ettiler ARDYZ ye.. 50 TL nin altı saçmalıktı bu düşüşte.. Şu 2023 yıl sonu bilanço gelsede rahatlasak artık..

5 milyar kar mı?,,,,ihaleyle olmuyor mu bu işler.Bütün işleri hemen ardyz alacakmış gibi konuşmak doğru mu?

7. 2025 yılından bahsediyorum.. Zaten rutin işleri var..Bunlara ilaveten ihaleler artarak devam edeceğine göre..Bu rakam çokda şaşırtıcı olmaz..

8. Önümüzdeki 2 yıl Kredi ihtiyacı düşük olan/olmayan sektörler veya şirketler pozitif ayrılacaktır. Bununla beraber sunduğu ürün veya hizmet büyümesi duran/yavaşlayan ekonomide en az etkilenecek şirketleri tespit etmek önemli. Gıda perakende, ve sağlık sektörü bu şartları sağlıyor. Ben bunların yanına üçüncü olarak siber güvenlik özelinde yazılım sektörünü koyarım. Krediye ihtiyaç duymaması en büyük avantajı. Siber güvenlik de ertelenebilir bir ihtiyaç değil

Sayfa 119/152 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •