Sayfa 137/153 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1223 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. benim artık ne borsadan ne bu hisseden umudum kalmadı.her zaman endeksin 5 katı düşüyorsa demek sıradan hisse bile değil.belli ki bu savaş yayılacak ve 3. dünya savaşı kapıda. ben hisselerimin yüzde 70 ini verdim. kalanları da verip borsadan çıkacağım ve altın alacağım.kalanlara sabırlar dilerim

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    benim artık ne borsadan ne bu hisseden umudum kalmadı.her zaman endeksin 5 katı düşüyorsa demek sıradan hisse bile değil.belli ki bu savaş yayılacak ve 3. dünya savaşı kapıda. ben hisselerimin yüzde 70 ini verdim. kalanları da verip borsadan çıkacağım ve altın alacağım.kalanlara sabırlar dilerim
    Eyvah eyvah. Bu kadar karamsarlık fazla gibi.

Hisse 65'den 37'ye gelirken de aynı karamsarlık hali vardı herkesde. Çok hızlı bir şekilde 47'ye çıkınca da hemen kayboluyor karamsarlık. İnsan duygusal bir varlık. Duruma göre düşünceler çok değişiyor.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

3.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Eyvah eyvah. Bu kadar karamsarlık fazla gibi.

Hisse 65'den 37'ye gelirken de aynı karamsarlık hali vardı herkesde. Çok hızlı bir şekilde 47'ye çıkınca da hemen kayboluyor karamsarlık. İnsan duygusal bir varlık. Duruma göre düşünceler çok değişiyor.
    yükselince "300 den önce satmam", biraz düşünce "bu hisseden bir cacık olmaz". şu 4 aylık dilimde kaç kere söylendi bu yalnızca endeks yükselince uzun vadeli yatırımcıyız

4. İstirak Argedor Ceo su saat 13:15 te trt tsr radyosuna konuk olacakmış.

Asagidaki adresten yayini dinleyebilirsiniz.

https://turkiyeninsesiradyosu.com/?r=radioTimetable

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    yükselince "300 den önce satmam", biraz düşünce "bu hisseden bir cacık olmaz". şu 4 aylık dilimde kaç kere söylendi bu yalnızca endeks yükselince uzun vadeli yatırımcıyız
    evet aynen öyle. hedefim 2 -3 yılda bin liradır ama ben bu hissseyi 3 lira aşağıdan almazsam ben bu işi bilmiyorum22 liralık maliyetimi 19 a indireceğim

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    İstirak Argedor Ceo su saat 13:15 te trt tsr radyosuna konuk olacakmış.

Asagidaki adresten yayini dinleyebilirsiniz.

https://turkiyeninsesiradyosu.com/?r=radioTimetable

Güzel yayındı, sağolun ortak.

7.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Güzel yayındı, sağolun ortak.

Yakinda İngiltere ve Dubai de şirket kuracaklarini söyledi.

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Problem şurda sektöre 40 fk ödenirken ARDYZ ye neden 20 fk çok görülüyor..anlamk mümkün değil..500 milyar kar enflasyon muhasebesine göre iyi bir kar.. Esas Favök e bakmak lazım birde özkaynaklar ne kadar artmış.. Zaten 2023 yılı bilançosu artık bir müddet sonra unutulup 2024 beklentisi başlayacaktır..
    1-Diğerlerinin h.a.o nı düşük,patronları hisselerine sahip çıkıyor,,,,ardyz öyle değil.
    2-Borsada,ayni şeye eşit olan 2 şey birbirine eşittir,prensibi işlemiyor,,borsada, hele hele hisselerde algı,psikoloji,spek kanunları ön planda oluyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 137/153 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •