Sayfa 128/159 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1267 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Şeytanın avukatlığını yapalım dedik aklımıza patron işlemleri geliyor.. Umarım yanılıyorumdur.. Bu tip yükselişler ve düşüşler genelde patronun işin içinde olduğı işlerdir..İşte onun için Logo 50*60 fk da kimsenin içinde şüphe yok..Tahtanın sahibi kim borsanın en fırıldak aracı kurumu info..Dolayısıyla Güzel temenni ve düşüncelerle temiz bir yatırım amacıyla girdiğimiz hissede kafamızda binbir türlü tilkiler dolaşıyor maalesef..Bir hisse hiç tepki yapmazmı yahu..Düştüğü yerden kalkamıyor..Yazık oldu İŞC ve garantilerime..
    fonların portföy dağılımı açıklanmadı daha. hedef geçen nnf, hkh ve fnt de toplam 1 milyona yakın satmış. muhtemelen bir o kadar daha elden çıkarmışlardır.

2.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    fonların portföy dağılımı açıklanmadı daha. hedef geçen nnf, hkh ve fnt de toplam 1 milyona yakın satmış. muhtemelen bir o kadar daha elden çıkarmışlardır.
    Son 1 ayda 1 mln a yakin yatırım fonu satisina karsilik 1,5 mln emeklilik fonlarinin alışı var.

Ben hedef portföy un ciddi bir satışı oldugunu zannetmiyorum. Haftaya ogreniriz.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Arkadaşlar merhaba. Buranın aktif olduğunu bilmiyordum. Ben de 1 ay kadar önce sürekli ve istikrarlı büyüme, cazip çarpanlar, yüksek kar marjı ve bilanço beklentileri nedeniyle portföyün tamamı ile ardyz aldım. 40'a kadar düşebilir önemli değil diye düşündüm ama 37'ye kadar geldi. Yukarıda yazılanları okudum. 1100- 1200 m. ciro açıklayacağını belirtmiş şirket. Favök marjının %81 olduğunu hesaba katarsak açıklanan karın sizin beklentileriniz olan 500-600 m'den daha fazla olması gerekmez mi? Enflasyon muhasebesinin fazla etki etmeyeceğini yazmışsınız genel olarak. Bu ciro ile enflasyon muhasebesi fazla etkilemeyecekse ve kar marjının ciddi bir düşüş yaşamayacağını hesap edersek daha fazla kar açıklanmaz mı?

4. Ben geçmişteki bedelli olayı nedeniyle bu hisseye hep medafeliydim ancak şirket her bilançoda daha fazla büyüdü. Yeni satın almalar yaptı daha büyük bir beklenti oluşturdu. Ön yargılarıma rağmen bu gelişmelere kayıtsız kalamadım . Bir iki iyi bilanço daha gelirse benim gibi mesafeli olan pek çok yatırımcı buraya akacak ve ardyz de çarpan bakımından sektör ortalamalarına belki daha da yukarısına gelecektir. Şirket bu büyümeyi ve karlılığı sürdürdüğü sürece hiç bir sorun yok 3-5 ay bekletir 1 ayda fazlası ile ödüllendirir.

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Son 1 ayda 1 mln a yakin yatırım fonu satisina karsilik 1,5 mln emeklilik fonlarinin alışı var.

Ben hedef portföy un ciddi bir satışı oldugunu zannetmiyorum. Haftaya ogreniriz.

Hedef portföyün takası aynı duruyor.

HEDEF PORTFÖY BİRİNCİ HİSSE SENEDİ (TL) FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON)

8.740.000 lot

Bu veri güncel MKK takas verisi
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

6. Aramıza tekrar hoşgeldiniz Sn Kazankazan..Umarız buraya tekrar katılmanız hisseye uğurlu gelir..

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Mart ayı takası.

Şu takasa bu düşüş nasıl oluyor. Takas analizi yapan varsa aciklayabilir mi.

Bence takas çok guzel ama hisse fiyati %30 düştü şu takas olusurken.

Bu takas a göre hisseden çıkış yok aksine pörtföylerde mal fazlalaşmış..Mart ayında İş Bankasının satışı var.. Acaba İş bankası patron la ilişkisi olabilirmi??

8. Hadi bugün 40 üstüne at artık çok yordun milleti

Sayfa 128/159 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •