Sayfa 121/153 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon
Arama sonucu : 1223 madde; 961 - 968 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    2023 bilancosunu ben 500 ila 700 arası bir kâr bekliyorum. Ama 2024 bilancosunda 2.5 ila 3.5 milyar kâr açıklarsa kimse şaşırmasın. 3 .yılda 10 milyar uzeri kârlar umuyorum. Bu da bin liraya tekabül eder. Demedi deme ibraaam
    Ziyaaaa

2024 sene sonu 2.5-3.5 milyar ancak ciro yapabilir.Bu aralıkta kar gelme ihtimali %1 bile ihtimal vermiyorum

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    3 mlr lar 5 mlr lar havada uçuşuyor. Az sakin beyler. O karlari yakalamak kolay degil. Dijital dönüşüm isinde turkcell ttkom gibi bir sürü dev rakip var.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bende katılıyorum size.Hisse fiyatını temel ederinden abartabilir piyasa o ayrı ama bu karları yapabilmesi için 2 senede yaklaşık 7-8 kat cirosal olarak büyümesi gerekirki o da çok kolay işler değil bence

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Rica ederim Sn Balina..

Formasyon olarak da düşen kama formasyonunu resmetmis abiler..

Formasyonun ve fibonun önemli seviyeleri grafiktedir..
    44.9x formasyonun yukarı yönlü kırılması gereken ilk önemli direnc seviyesi..

Formasyonun güncel görünümü..
    Bugun üst çizgiden yine satım geldi..
    Buranin hacimli geçilmesi durumunda hissenin teknik olarak üzerindeki baskinin kalkabilecegini düşünüyorum..

Bu çizgi zamansalliktan dolayı gün geçtikçe hem destek hem direnc seviyesi asagi doğru kaymaktadır..

4. Yatırımcı ilişkileri ile görüştüm.
    Bu yılı 1.100- 1200 mr ciro ile kapatmış olduklarını tahmin ediyor.
    Bedelsiz olursa 2024 yıl sonuna olabilir diyor.
    2024 yılı içinde alınan işler 850 mio halihazırda. Yıl sonuna 2.3 mr ciro tahmin ediyor bu gidişle.
    Ayrıca enflasyon muhasebesinin de şirlet kârını 50-100 mio artı veya eksi etkileyebileceğini tahmin ettiklerini şirket içinde konuştuklarını belirtti. Bilanço da ay sonuna gelir muhtemelen dedi.

Bu olgular üzerinden net kârımızın kâr marjımız dikkate alındığında 711 mio olduğu, enf muhas. olumsuz senaryoda 611 miona düşeceğini de ben tahmin ediyorum. Hadi bakalım hayırlısı…

5. Bu karlar bilişim sektöründeki şirketler içerisinde en yüksek olan ARDYZ olur 600 milyon bu ortamda çok iyi bir kar.. Umarız gelir. Benim beklentim 500 milyon net kar.. Ama artık 2024 yılı beklentilerini ancak 2023 yıl sonu bilanço geldikten sonra tahmin edebiliriz..Bu arada bugünkü satışların nedenini bilen varmı??Özellikle bilişim hisselerinde..

6.  Alıntı Originally Posted by hakkıcan Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri ile görüştüm.
    Bu yılı 1.100- 1200 mr ciro ile kapatmış olduklarını tahmin ediyor.
    Bedelsiz olursa 2024 yıl sonuna olabilir diyor.
    2024 yılı içinde alınan işler 850 mio halihazırda. Yıl sonuna 2.3 mr ciro tahmin ediyor bu gidişle.
    Ayrıca enflasyon muhasebesinin de şirlet kârını 50-100 mio artı veya eksi etkileyebileceğini tahmin ettiklerini şirket içinde konuştuklarını belirtti. Bilanço da ay sonuna gelir muhtemelen dedi.

Bu olgular üzerinden net kârımızın kâr marjımız dikkate alındığında 711 mio olduğu, enf muhas. olumsuz senaryoda 611 miona düşeceğini de ben tahmin ediyorum. Hadi bakalım hayırlısı�
    Bilgi paylasiminiz icin tesekkurler.
    2024 sonu icin 2.3-2.5milyar ciro gayet akla yatıyor.

%50 marjla 1.25 hadi daha iyi bir sene geçirse 1.5 milyar kar demek.Bu hesapları daha öncede yaptık zaten üç aşağı beş yukarı aynı sonuclara geliyoruz.

7. Şirketimiz, "T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı
    AB Eğitim Ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı Bilgi
    Teknolojileri Danışmanlık Hizmet Alımı" işi kapsamında 5 personel
    istihdamıyla " KURUM bünyesinde mevcutta yürütülen veya yeni sunulacak
    e-devlet dönüşümü ve/veya alt yapısı ile ilgili bilgi ve iletişim teknolojileri
    hizmetlerinin devamlılığının sağlanması kapsamında, KURUM'un yürürlükteki
    ilgili yönetmeliğine, mevzuatına ve iş süreçlerine uygun olarak sürdürülebilir
    sistemin sağlanması için yazılımın güncellenmesi, gerekli görülen
    entegrasyonların sağlanması, eğitim ve teknik destek verilmesi, uygulama
    yaygınlaştırma çalışmalarının yapılması, bakım ve idame hizmetleri"
    projesi için 15.03.2024 tarihinde açılan ihaleye en uygun teklif firmamız
    tarafından verilmiş olup TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. ile 7.895.088 TL (KDV Hariç)
    bedel ile ihale sözleşmesi imzalandığı 01.04.2024 tarihi itibariyle tarafımıza bildirilmiştir

Ufak çerez bir iş daha.. Ama bu işlerin çoğu kar sadee 4 personel in maaşı var.. Oda aylık 75 bin tl den 300 bin yapar ne kadar sürede biter bilmiyoruz.. Ama bu bakanlık işleri devam edecek gibi..

8.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Ziyaaaa

2024 sene sonu 2.5-3.5 milyar ancak ciro yapabilir.Bu aralıkta kar gelme ihtimali %1 bile ihtimal vermiyorum

Bu senin bakiş açın. Iyi arastırma yapmadan konuşmak gazel atmak bu aralar moda oldu. Yurtdışı ayağindan gelecek olan konsolide ciroları neden goź ardi ediyorsunuz. 44 ulkede faaliyet gösteren sirketin yüzde 51 ini yeşillik olsun diye almadı. Ayrica 4 ulke bilişim sirketlerinin konsorsiyumunda hakim şirket olarak ardanin yer almasi da sanirim artistlik olsun diyedir. Dedim ya vizyon ve geleceğı okuma sanatıdır temel analiz.

Sayfa 121/153 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •