Sayfa 85/151 İlkİlk ... 3575838485868795135 ... SonSon
Arama sonucu : 1203 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Enflasyon muhasebesinin yazılım sektörünün etkileyeceğini sanmıyorumçç Çünkü duran varlık ve stok gibi maddi mal varlıkları yok. Danıştığım bir mali müşavir arkadaşımda aynı şeyi söyledi..
    Hiç etkilenmiyor demek yanlış olur. Digerleri kadar etkilenmiyor demek lazım.

Genel olarak parasal olmayan varliklari, parasal varliklarindan fazla olanlar negatif etkileniyor. Tersi durumdada pozitif etkileniyor.

Tabi bu varlıkların ne zaman edinildigi de önemli.

Ardyz nin parasal varliklari parasal olmayan varliklarindan fazla, doğal olarak bir miktar negatif etki olacak.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Belli bir satıcı var mı arkadaşlar, fonlar mı çıkış yapıyor acaba? Haftalık alan satan paylaşabilir misiniz

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hiç etkilenmiyor demek yanlış olur. Digerleri kadar etkilenmiyor demek lazım.

Genel olarak parasal olmayan varliklari, parasal varliklarindan fazla olanlar negatif etkileniyor. Tersi durumdada pozitif etkileniyor.

Tabi bu varlıkların ne zaman edinildigi de önemli.

Ardyz nin parasal varliklari parasal olmayan varliklarindan fazla, doğal olarak bir miktar negatif etki olacak.

hiç alakası yok bu dediklerinizin. ardyz enflasyon muhasebesinden sıfır etkilenecek

4. Bu arada tüm kalemler gibi cirolarda enflasyona endeksleneniyor. Gelen bilancolara bakin son çeyrekte cirolar hepsinde fırlamış.

Ardyz nin cirosu zaten 4.ceyreklerde katliyor üstüne birde enflasyon muhasebesi eklenince bayağı bir artış olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Belli bir satıcı var mı arkadaşlar, fonlar mı çıkış yapıyor acaba? Haftalık alan satan paylaşabilir misiniz
    Deniz satıcı, bofa ve info aliciydı bugün.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Deniz satıcı, bofa ve info aliciydı bugün.

Sağol ortak, BofA 1.000.000 lot almış, kar etmeden bunları elden çıkarmaz.

Çok dayak yedik, umarım dönüş başlar da haftanın son 2 gününde bir nefes alırız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bir Allah'ın kulu da çıkıp 06.02.2024 günü 47,52 de gap kaldı yazmadı. Hangi desteklermiş o kırdığı destekler.... Teknik analiz konularında topic çok zayıf. Ha sen neden yazmadın derseniz. Yazdıkta ne oldu bir teşekkür bile edilmiyor....
    Ben edeyim Sn Zdx hemde iki bin kere edeyim
    Teknik olarak hissenin nerden dönecegi belli ,
    önceden yazardim çizerdim simdi kahvemi yudumlayarak okuyorum yazilanlari
    ne teorisyen miletiz
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu arada tüm kalemler gibi cirolarda enflasyona endeksleneniyor. Gelen bilancolara bakin son çeyrekte cirolar hepsinde fırlamış.

Ardyz nin cirosu zaten 4.ceyreklerde katliyor üstüne birde enflasyon muhasebesi eklenince bayağı bir artış olacak.

aynen katılıyorum. ben 800-850 arası kar bekliyorum

Sayfa 85/151 İlkİlk ... 3575838485868795135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •