Sayfa 147/159 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
Arama sonucu : 1267 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Düzenli Uyumsuzluklarda hisse yükselen trendde ise çizgiler tepelerden, alçalan trendde ise çizgiler diplerden çizgiler. Ana grafik ve indikatörlerde her ikisinde de. Gizli uyumsuzluklarda ise tam tersi. Ben gizli uyumsuzlukları pek ciddiye almam.

Temel analizle hisse seçerim. Seçtiğim hisseye giriş ve çıkış zamanlarını ise teknik analizle belirlerim.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

2. Bugğn de bir sat al yapalım dedik 44.50 ye verdiğimiz malı 45 den yerine koyduk..ayaküstü sabah sabah 30 bin tl zarar yazdık.. Bne hala bank of u bekliyorum.. 1.5 milyon lot mal alması lazım.. O kadar mal sattı..İşte o zaman ARDYZ turbo ya bağlar..50 nin üzerine atar burada tek sıkıntı bilanço beklentisi..Umarız 500 milyon tl kar gelirde daha fazla sıkıntı olmaz

47.48 ilk hedefi geçerse önü açık.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Bugğn de bir sat al yapalım dedik 44.50 ye verdiğimiz malı 45 den yerine koyduk..ayaküstü sabah sabah 30 bin tl zarar yazdık.. Bne hala bank of u bekliyorum.. 1.5 milyon lot mal alması lazım.. O kadar mal sattı..İşte o zaman ARDYZ turbo ya bağlar..50 nin üzerine atar burada tek sıkıntı bilanço beklentisi..Umarız 500 milyon tl kar gelirde daha fazla sıkıntı olmaz
    Geçmiş olsun hocam, tahtada al sat çok kolay gözüküyor ama, bence öyle değil.
    Bank of tahtayı çok bozuyor, keşke elindekinin tümünü verse de hiç girmese.

5. ne kadar çok engeli var önünün açılması için..sanki mayın tarlasında ilerliyor )

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    ne kadar çok engeli var önünün açılması için..sanki mayın tarlasında ilerliyor )
    günlük %1 e takla atanlar var,,%5-6 gitmiş daha ne istiyorsunuz
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Benim ne istediğimi sorarsan hemen 100 olsun istierim tabiiki..olması gereken fiatını

8. Bilanço zamanı yaklaşmişken ciro ve net kar tahminlerimizi yapalim.

Ciro:1.22 mlr tl
    Enf.muh.siz net kar: 700 mln tl
    Enf.muh dahil bet kar : 500 mln tl

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 147/159 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz