Sayfa 118/152 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon
Arama sonucu : 1212 madde; 937 - 944 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Mart ayı takası.

Şu takasa bu düşüş nasıl oluyor. Takas analizi yapan varsa aciklayabilir mi.

Bence takas çok guzel ama hisse fiyati %30 düştü şu takas olusurken.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sn Balikadam,

Takas analizinde çok iyi değilim iyi olan arkadaslar yorumlarlar ancak bu düşüşün gerekçeleri olararak kar realizsyonu,sektör olarak son 1 senedeki hızlı yukselisin sindirilmesi ve piyasanin enflasyon muhasebesi sebebiyle gelecek olan bilancosundaki belirsizlik olarak yorumlayabilirim kendimce..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Sn Balikadam,

Takas analizinde çok iyi değilim iyi olan arkadaslar yorumlarlar ancak bu düşüşün gerekçeleri olararak kar realizsyonu,sektör olarak son 1 senedeki hızlı yukselisin sindirilmesi ve piyasanin enflasyon muhasebesi sebebiyle gelecek olan bilancosundaki belirsizlik olarak yorumlayabilirim kendimce..

Bu sebeplerde hemfikiriz syn Eagle.

Aslında burada anlatmak istediğim takas analizi her zaman işe yaramiyor bunu demek istedim. Şu takasi bilmeyen birine gostersen bu hisse bu takasla %15-20 yapmıştır der.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu sebeplerde hemfikiriz syn Eagle.

Aslında burada anlatmak istediğim takas analizi her zaman işe yaramiyor bunu demek istedim. Şu takasi bilmeyen birine gostersen bu hisse bu takasla %15-20 yapmıştır der.

Takasa aldanmayın,,takas havuzu var,,ortak hareket ediliyor,,,para girişi,çıkışı hep saçma,,istedikleri gibi gösterebiliyorlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

10 milyon lot ile bu düşüş hakikaten mantıksız geliyor. hele ki bu alıcılar ile tam mantıksız duruyor. Tamam hisse çok çıkmıştı bir düzeltmesi olacaktı ama tadı kaçtı. Aslında benzer mantıkla, sağlam bir alıcı piyasadan 10 milyon lot toplamaya başlarsa hisse fiyatı eski fiyatın üzerine rahatlıkla çıkar diye düşünüyorum.
    Fakat bundan önce sağlam bir 2023/12 bilançosu görmemiz gerekiyor.

6. Ekleme yapan ya da yapmayı düşünen var mı arkadaşlar

7. Bu düşüş bence oldukça abartılı oldu. 65 ,i gördük tamam ancak 50 nin altı ve hele 39 lar hayal edemeyeceğim bir rakamdı..Umarız meşhur fibo desteğinden dönmüştür.. Bize MİA gibi güçlü 2-3 tane kap lazım.. Adamlar Nato dan iş almışlar çok önemli bir anlaşma..anında tavan oldu düştüğü yerden neredeyse %29 yaptı.,önümüzdeki hafta bende ardyz den bir kaç Kap haberi bekliyorum.. Bayağı sessiz kaldık..

Bu arada dün ekleme yaptım..70 bin lot kadar

8. Bende aldım 40 tl civarindan. Ama elimdekine göre az sayilir.

Nato sertifikası bizdede var ama bir işe yaramadı şimdide kadar.

Sayfa 118/152 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •