Sayfa 21/151 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1202 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku

Konu dışı olacak ama bir sorum olacak. Bunun halka arzına katılmıştım, 367 lot mu ne vermişti geçmiş gün. Sonra ek yaptım baya, kısada iyide gitmişti. 1 sene sonra %600 civarı bedelsiz verdi bölündü. O bölünmeyle benim Ardyz lotlarımda kusurat oluştu. 0,999 bir türlü kurtulmak istesemde kurtulamadığım 1 lot altı görüntü kirliliğinden nasıl kurtulurum?

Sallıyorum 100.000 lotum var, ekranda görüntü şu şekilde; 100.000,999
    Bu sorunun cevabı yatırım kurumunuza göre değişiyor. Ben de aynı şekilde rahatsızdım. Midas yatırımda bu lot altı lotları- kırık lotları- kolayca sat emri verebiliyorsunuz. Gün sonunda satıp nakdi hesabınıza geçiyor. Bir başka bankanınkinde ise sorduğumda bize hibe ederseniz gözükmez demişti eleman
    Herhangi bir kurtulma yöntemi de sunmamıştı.

Alıntı Originally Posted by hakkıcan Yazıyı Oku
    Bu sorunun cevabı yatırım kurumunuza göre değişiyor. Ben de aynı şekilde rahatsızdım. Midas yatırımda bu lot altı lotları- kırık lotları- kolayca sat emri verebiliyorsunuz. Gün sonunda satıp nakdi hesabınıza geçiyor. Bir başka bankanınkinde ise sorduğumda bize hibe ederseniz gözükmez demişti eleman
    Herhangi bir kurtulma yöntemi de sunmamıştı.
    İş Yatırım da küsuratlar hibe olarak alınıyor.

3. Teşekkürler arkadaşlar. Hibe edeyim gitsin kurtulayım görüntü kirliliğinde. Yatırımcı ilişkilerinde sorumlu kişi bu konuyu halleder herhalde

Pazartesi kaçanın anası ağlamaz filmini izleyeceğiz dünkü merkez şokundan sonra

Hem endexin hem ardyz nin biraz düzeltmeye ihtiyacı vardı bu merkez olayı bahanesi ile bir düzeltme yapmaları normal bence

Ama ardyz endexten bağımsız hareket eden bir hisse. Endex sert düşerken bile bizi korudu burda. Diğer hisselerde insanlar çok ciddi oranda kayıplar verdiler

Dünkü merkez olayı kısa sürede atlatılır diye düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Bofanin 2,3 milyon lotu citi yabancı takasına geçmiş
    Bu güzel haber işte. Yabancıda bu seviyelerden almaya başladıysa 100 ler kulübüne onlarda inanıyor demektir.

Morgan ve Morgan Stanley'den Gaye Erkan ve Fatih Karahan yorumu
    Merkez Bankası'ndaki görev değişikliğinin ardından J.P. Morgan ve Morgan Stanley'den dikkat çekici değerlendirmeler geldi. Değerlendirmelerde, "Yeni TCMB Başkanını dezenflasyon ve lira için olumlu görüyoruz" ifadelerine yer verildi.

6. Kuşsuz siteye bende bir göz attım. Bir çok kişi iyi oldu vesaire diyor merkez değişimi için. Haklıda olabilirler bence

Yabancı kurumlara çok güvenmiyorum, genelde raporlarının tersi hareket ediyorlar maalesef

Önümüzdeki hafta yerlilerden çok yabancıların tutumu önemli olacaktır. Gaye ve Şimşek ile %28 olan yabancı payı %42 ye çıkmıştı

Bence önce satış yer piyasa sonra toparlar. Merkez değişim bahanesiyle küçük bir düzeltme yapar endex

Ardyz yazılımlar içinde hala en ucuz rasyolara sahip olanı. Büyük bir düzeltme ihtimali kalmadı bence. %4-5 lik geri çekilmeleri bile zor yapıyor artık. Çünkü sektör şirketleri topyekün rallide

7.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Bofanin 2,3 milyon lotu citi yabancı takasına geçmiş
    Takasa girdiği gibi takastanda çıkar.. Ona fazla güvenmemek lazım..

Zarara satmaz herhalde,zaten maliyeti buralar.Kısa vadeli aldığını sanmıyorum.

Sayfa 21/151 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •