Sayfa 55/151 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 1203 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hedef portföy yatirimci toplantisindayım.

Yunus Şahin ve Yaşar Yıldırım var.

Yunus Şahin Ardyz ile ilgili konustu.

Kısaca beklenti devam ediyor dedi.

Video atabilirsem atacacagim ilerleyen saatlerde.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    https://youtu.be/89_t8SewI9E?si=hd6h23SVhnWFRhCp

Burada aslında Ard ozelinde genel bir yorum yaptı Yunus Şahin. Yazılım sektöründe bir ara kfein i de portföye aldıklarinı ama çıkardıklarını anladim. Şuanda Ardyz harici başka bir yazilim-bilişim şirketi yok yonettikleri portföylerde. 3 ayda bir portföydeki şirketlerle görüşme yaptiklarınıda belirtti ayrıca.

Ben genel olarak Ardyz de beklentilerinin devam ettiğini anladım.

2. Teşekkürler balıkadam. Bu gençler işi biliyorlar, hala ard tutuyorlarsa mantıklı bir sebebi vardır

3. Tesekkurler Sn Balıkadam..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Rica ederim arkadaşlar.

Ayrıca videodada var, sektörün enflasyon muhasebesinden görece daha az etkilenecegini belirtti.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hedef portföy yatirimci toplantisindayım.

Yunus Şahin ve Yaşar Yıldırım var.

Yunus Şahin Ardyz ile ilgili konustu.

Kısaca beklenti devam ediyor dedi.

Video atabilirsem atacacagim ilerleyen saatlerde.

2024 yılı için tl bazında % 100 dolar bazında % 60 ciroda artış olacağını da söyledi.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    https://youtu.be/89_t8SewI9E?si=hd6h23SVhnWFRhCp

Burada aslında Ard ozelinde genel bir yorum yaptı Yunus Şahin. Yazılım sektöründe bir ara kfein i de portföye aldıklarinı ama çıkardıklarını anladim. Şuanda Ardyz harici başka bir yazilim-bilişim şirketi yok yonettikleri portföylerde. 3 ayda bir portföydeki şirketlerle görüşme yaptiklarınıda belirtti ayrıca.

Ben genel olarak Ardyz de beklentilerinin devam ettiğini anladım.

Hedefin fonlarını nnf hkh ve fnt özelinde takip ediyorum. Aslında beni ardyz'ye yönlendiren de onlar olmuştu. Özellikle FNT de hisse seçimlerini temel analize göre yapıyorlar. İstikrarlı bir şekilde artırıyorlar ardyz'yi. Önemli ortaklarından biri hedef. İçeriden bilgiler geliyordue. Bu toplantıda da gündeme geldiyse yüzde yüz ciro artış beklentisi en az bir yıl daha tutanaklarını düşünüyorum. ARDYZ üzerine bir sorudan mi konu açıldı yoksa bilişim sektöründen çıkarak kendileri mi bahsetti. Detay bilgileri verebilirsiniz müteşekkir olurum.

7.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    Hedefin fonlarını nnf hkh ve fnt özelinde takip ediyorum. Aslında beni ardyz'ye yönlendiren de onlar olmuştu. Özellikle FNT de hisse seçimlerini temel analize göre yapıyorlar. İstikrarlı bir şekilde artırıyorlar ardyz'yi. Önemli ortaklarından biri hedef. İçeriden bilgiler geliyordue. Bu toplantıda da gündeme geldiyse yüzde yüz ciro artış beklentisi en az bir yıl daha tutanaklarını düşünüyorum. ARDYZ üzerine bir sorudan mi konu açıldı yoksa bilişim sektöründen çıkarak kendileri mi bahsetti. Detay bilgileri verebilirsiniz müteşekkir olurum.
    Yok hocam hisse bazlı soru almıyorlardı ama fondaki hisselerin 2024 beklentilerini anlatırken konu açıldı. Yukarıda da bahsetmiştim belirli periyotlarda tuttuklari sirketleri ziyaret ediyorlarmış. Muhtemelen ardyz ziyaretide yapıp 2024 beklentilerini olusturdular diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yok hocam hisse bazlı soru almıyorlardı ama fondaki hisselerin 2024 beklentilerini anlatırken konu açıldı. Yukarıda da bahsetmiştim belirli periyotlarda tuttuklari sirketleri ziyaret ediyorlarmış. Muhtemelen ardyz ziyaretide yapıp 2024 beklentilerini olusturdular diye düşünüyorum.

Ardyz şirketini ziyaret ettiklerinde 2024 yılı için ciro hakkında % 100 tl bazında % 40 dolar bazında artış olacağı konuşulmuştur. Yıl sonu karının iyi çıkacağını, endeks üstü trendin devam edeceğini, enflasyon muhasebesinden fazla olumsuz yönde etkilenmeyeceğini beyan ettiler.

Sayfa 55/151 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •