Sayfa 110/153 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1218 madde; 873 - 880 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Logo da açıkladı, ilk bakışta berbat bir bilanço görünümü var, favök %30, net dönem karı % 56 gerilemiş. Bu fiyatları ne kadar hak ediyor düşünmek lazım

2. Favök 726 ,3 milyonken net kar nasıl 140 milyona düşüyor? Favök marjı %24, net kar marjı %4.7!

3.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Logo da açıkladı, ilk bakışta berbat bir bilanço görünümü var, favök %30, net dönem karı % 56 gerilemiş. Bu fiyatları ne kadar hak ediyor düşünmek lazım
    Logoda 2.ceyrekte yüklü finansal gelir vardı. Onun etkisi büyük olmuştur bence. Zaten çok dar marjlarla calisiyordu. Ayrica net nakitteydi.

Tüm bunlar bir araya gelince fena cortlamış.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Logoda 2.ceyrekte yüklü finansal gelir vardı. Onun etkisi büyük olmuştur bence. Zaten çok dar marjlarla calisiyordu. Ayrica net nakitteydi.

Tüm bunlar bir araya gelince fena cortlamış.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bakarsın hisse yatın tavan olmuş,
    koçun bilançoya da kötü dedik, bilançodan bu yada %10 çıktı.

5. Ardyz çok parlak bir bilanço aciklamadigi takdirde bu yıl işimiz zor.

6. Logo nun artık çok rakibi var ilk çıktığında muhasebe ve fatura programları konusunda tekti..Oradan çok iyi para kazandı ama kendini geliştiremedi.. Burada Enflasyon muhasebesi etkisi var tabii. Ama bu fiatla FK 63 olmuş..Bugünde tüm bilişimler düşerken %3 artı kapattı.. Yarın taban olursa şaşmam.. Enerjilerde kötü geliyor.. Galata wind geldi oda kötü.. Bu enflasyon muhasebesi ortalığı fena vurdu..Bizim ARDYZ den ümidimiz hala canlı ben en az 500 milyon gelir diye tahmin ediyorum.. İnş yanılmam ama bilişim ve diğer tüm son zamanlarda halka arz edilen hisselerde büyük kayıplar var.. Borsanın Klasik hisseleri Koç Sabancı bankalar çimentolar5-10 fk larda gezerken son 1 yılda halka arz edilemler 40-50 fk larda işlem görüyorlar.. Bu son zamanlarda tavan serisi sayesinde 10 tavan çekip sonra beş taban yedikten sonra orada duran hisselerin bile fk ları 30-40 larda..Yeni giren bir para yok.. Faizler aracı kurumalrda neredeyse %100 e çıktı..insanlar kredili mallarını satmaya başladı..bizde yatırım ve emekli fonları bugün İş yatırımın satışını karşıladı..Artık İnfo dan bir aksiyon bekliyorum..Çünkü tahtanın sahibi o.

7. Ortaklar 500 milyon net kar gelirse bence oldukça iyi..Bu ortamda..daha ne isteriz..

8. bizim hissede de bir sıkıntı var ama anlamadım. sanki bilanço kötü gelecek. logoda da bilanço öncesi 3 milyon lot mal çaktılar. 9 aylıkta 450 milyondan 140 a kar iner mi ya. argeye son çeyrekte aşırı gider yazmışlar yalan.yönetim giderleri son çeyrekte aşırı şışırmıişler. yazık yaa.edepsizliğin daniskası. şirkei resmen talan etmişler

Sayfa 110/153 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •