Sayfa 127/154 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    hayırlı olsun sevindim adınıza. biz içeride kaldık
    Evyallah. Allah yardımcınız olsun, hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

2. Borsa tam kumara dönmedi mi? Thy efsane kar sonuca bakar mısınız. -3.5%. Fk 2.5,

3. Ard ye kayıtsız kalamadım, THY den buraya geldim.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

4. Günlerce mal vermeden 37 ye getirdiler.. mal verme 65-50 aradında oldu oradan buraya gelişte ver al yaparsk indirdiler takasında artı mal alınmasına rsğmen . 30 yıllık borsacıyım böyle şeytani bir oyun görmedim.. Bilişimlerde balon var tamam ama el insaf yahu 10 fk ya geldik. Bizde balon yok gönderse artık şu lanet bilançoyu artıkta hesabımızı ona göre yapsak

5. Bilançoyu görmeden işlem yapmayalım dedik elimizde patlattılar. Bari bilanço iyi gelse de bekleyecek sabrımız olsa. Bana öyle geliyor ki bilanço gelene kadar fk 10 olacak. Bilanço ile beraber fk 5-6 fk olacağız. Sonrasında yine 10 fk lara yolculuk. Geçmiş verilere baktığımızda olan da budur. 10 fk üzerinde hep satış.

Mpark ve bundan beklentim büyüktü. Onu satıp buraya geçmiştim full. Yanlış ata oynadık gibi görünüyor şimdilik

6. Bir bedelli muhabbeti olduğunda düşmüş bu kadar.

7.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Borsa tam kumara dönmedi mi? Thy efsane kar sonuca bakar mısınız. -3.5%. Fk 2.5,
    Thy enflasyon muhasebesi uygulasa ne bu kar olur ne de bu fk.

Bence enflasyona karşı büyüme zayif kalmış ama fiyat geçen yıla göre %120 yükselmiş. Ve uluslararası rekabet 2024 te bizim havayollarini daha fazla zorlayacak ve marjlarin daralmasina yol açacak.

Ardyz nin bilançosu gelince gerçek reel büyüme nasil olur göreceğiz. Bist in sayılı iyi bilancolarindan biri olacak inşallah.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Şeytanın avukatlığını yapalım dedik aklımıza patron işlemleri geliyor.. Umarım yanılıyorumdur.. Bu tip yükselişler ve düşüşler genelde patronun işin içinde olduğı işlerdir..İşte onun için Logo 50*60 fk da kimsenin içinde şüphe yok..Tahtanın sahibi kim borsanın en fırıldak aracı kurumu info..Dolayısıyla Güzel temenni ve düşüncelerle temiz bir yatırım amacıyla girdiğimiz hissede kafamızda binbir türlü tilkiler dolaşıyor maalesef..Bir hisse hiç tepki yapmazmı yahu..Düştüğü yerden kalkamıyor..Yazık oldu İŞC ve garantilerime..

Sayfa 127/154 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •