Sayfa 125/153 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1222 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,377
    olaki üst çizgiye kadar yani 35.xx kadar bir geri çekilme [büyük olasılık] olursa uzun bir yükseliş dönemi başlar

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,377
     Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Master diye bir arkadaş vardı, ses verse de bi hasbihal etsek.
    gece gece yordun beni beya , bu durumda 110 hiçte olasılık dışı değil

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yanlışıniz var. Analist toplantisi 15 Ocak P.tesi günüydü.

18 şubatta Hedef portföyün istanbul toplantısı vardi orada ardyz ile ilgili söylenenleri ben yazmış ve video atmıştım topige.

Asıl toplanti 15 Ocak 2024.

Siz buradan nereye varmak istiyorsunuz aciklayabilir misiniz. Patron hisseyi gazlayarak mal mı çaktı demek istiyorsunuz.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Patronun gazlayarak mal çakmasıda mümkün analist toplantısı ve alınan ihaleler peşpeşe açıklanma sonrası hisse 35 lerden 65 lere kadar yükselirken mal alan 2 aracı kurum var yaklaşık 4 er milyon lot mal alan deniz ve iş yatırım..Daha sonra bu mallar 55 ortalam ile satıldı.. ve Deniz satışı 7 milyon lota kadar çıktı..Eğer bu alım satımlara bir anlam yüklemek istiyorsak istediğimiz yorumu yapabiliriz..Ancak geldiğimiz noktada oldukça durumlar epeyce sıkıntılı.. Sadece ARDYZ değil banka ve koç hisseleri dışında hisseler 7500 endeks fiatlarında..Dün Ereğli bile devre kesti.. Yabancı satışları bu haftada devam ediyor..

4. Emeklerine sağlık master, grafik olgunlaşmış bayağı. Ama tepkinin de başlaması lazım artık. Biraz daha gecikirse bütün formasyonlar çöpe dönüşecek. Bilançonun açıklanmasını biraz öne çekseler çok iyi olacak. Bakalım artık hayırlısı diyelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Ne yaptiniz hüstatlar gapları kapattiniz mi )
    Goy goyucularda firar etmis )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

6. Sayın balıkadam her şeyi aklımın erdiğince sınırlar elverdiğince yeteri kadar hatta fazlasını yazdım. O da bu topikteki seviyenin suyu hürmetine.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Herkes aklındaki senaryoyu yazıyor ve bazıları tutuyor bazıları tutmuyor. Bazilarimız bu senaryolara gore işlem yapiyor, bazilarımız hiç kimildamadan bekliyor. Sonuçta hepimiz ayni duşunsek bu piyasa oluşmaz zaten.

Hepsi hissiyat, geçmişteki tecrubeler, veriler ve gelecekteki beklentilerden ibaret.

Ben tam 20 yıldır bu piyasadayim. 10 yilim sağdan soldan duydugum dedikodu ve tüyolara göre işlem yapmakla gecti ve 1 krş kazanamadim. Sonra bilanço ve beklenti bazli temel verilere göre yatırım yapmayi ogrendim ve cok şükür bugün geldigim nokta hiç hayal bile edemeyecegim bir yer.

Sonuç olarak demek istediğim olay, eğer şirket işini iyi yapiyor ve duzenli buyuyorsa er ya da geç ederini buluyor. Tamam geçmişte yasananlar fiyatlamayi bayagi etkiliyor ama sonuçta su akıp yatagini buluyor.

Bu şirket geçmişte hatalar yapti ama hiç yalan konuşmadı. Hep soylenen hedefleri tutturdu. 5 yıldır hep %100 üzerinde büyüdü. Benim için bunlar fiyatlamadan daha onemli konular. O sebeple bu düşüşün gelebilecegini bildigim halde ufak tefek al satlar dışında hiç mal satmadim hatta 45 tl altinda yeni alimlar yapmaya basladim ve halen daha yapıyorum.

Sonu iyi bitecek inşallah.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. İşlem hacmi oldukça füşyü Ardyz de. Bofa nın dışın da 2. Alıcı 20 bin lot. Sonrası 8 bin 5 bin lot. Hiç bu kadar işlem hacmimin düştüğünü görmedim

Sayfa 125/153 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •