Sayfa 84/169 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon
Arama sonucu : 1351 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Bir Allah'ın kulu da çıkıp 06.02.2024 günü 47,52 de gap kaldı yazmadı. Hangi desteklermiş o kırdığı destekler.... Teknik analiz konularında topic çok zayıf. Ha sen neden yazmadın derseniz. Yazdıkta ne oldu bir teşekkür bile edilmiyor....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. 43.30 son destek. orayı da kırarsa dediğim gibi dipsiz kuyu. Bu karaktersiz tahta yapıcı şunu demek istiyor. tüm mallarınızı elinzden almadan götürmem hisseyi. ben mesajları alma konusunda çok yetenekliyim. 55 deki desteğini kırdığı zaman huralara geleceğinden emindim ama inat konusunda heykeli dikilecek bir tip olduğundan ben de o kuş beyinli speğe şunu diyorum ki ben bu hissede 5 yıl bekleyeceğim. sen bekleyebilecek misin.beylikdüzündeki dairemi satlığa çıkarmıştım. fiyatta 1 milyon indirim yaptım. muhtemel alıcı ile aramızda 120 bin kaldı. sanırım anlaşacağız satıp buralardan hisse alacağım. boşuna dememişler borsa akılsızların akıllılara para kazandırdığı bir arenadır

3. Hesaplayamadiğımız olay, bilişim sektörü topyekun bir hareket çekti ve şimdi düzeltmesini yapıyor.

O sebeple sektör durulmadan Ardyz de dönüş şimdilik zor görünüyor.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Aynısı olacaktır diyemem ama kfein, smart, atatp gibi kağıtlar ilk çıkışlarından sonra endeksin düşüşe geçtiği zamanlar yani kasım sonu ve aralıkta %30 civarlarında bir düzeltmeye girmişler ve sonra yollarına devam etmişler. Ayrıca kendi hikayeleri olabilir. Ben hissenin benzer bir süreçte olduğunu ve yoluna devam edeceğini düşünüyor ve umut ediyorum.ytd.

5. Hiç tahmin edemeyeceğimiz bir noktaya geldik.. Bu düzeltme değilki..Böyle düzeltme mi olur..Bugün endeks kapanışı yine %1 üzeri olabilir.. DEstek 8500 galiba..

6. Herkesin kendi vadesi ve beklentisine göre bu işler değişir. Ekimin başında 17 olan kağıt şubatın sonunda 65 i görmüş yarısını düzeltse 40-41 eder bu.
    Şimdilik tam da 50 günlükten tepki verdi yani tabandan ama gerisini görelim bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    2023 yıl sonu net kar beklentilerini burada paylaşalım bakalaım hangi arkadaş gerçeğe en yakın rakamı tahmin edece..Benim tahminim 600 milyar net kar geleceği..%5 artı eksi olabilir..
    666 mln tl.

Enflasyon muhasebesi olmasaydi 725-750 arasi beklerdim.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    666 mln tl.

Enflasyon muhasebesi olmasaydi 725-750 arasi beklerdim.

Enflasyon muhasebesinin yazılım sektörünün etkileyeceğini sanmıyorum. Çünkü duran varlık ve stok gibi maddi mal varlıkları yok. Danıştığım bir mali müşavir arkadaşımda aynı şeyi söyledi..
    Son düzenleme : balina; 06-03-2024 saat: 18:35.

Sayfa 84/169 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •