Sayfa 40/152 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1212 madde; 313 - 320 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Patek de azami 8 er lot vermişler,talep oldukça yüksekmiş,performansı Ardyz yi de olumlu etkileyecektir.

2. Patek in her tavanında bizde ufak tefek nemalanırız gibi..

Şirket ortaklarımızdan Mehmet Cengiz Bağmancı'ya ait 14.818.000 adet pay senetlerinin 22.01.2024 (bugün) tarihinde pay başına ortalama 30,73 TL fiyatla ve özel emir blok satış yöntemiyle kurumsal yabancı yatırımcılara satış işlemi gerçekleştirildiği belirtilmiştir.

Yukarıdaki satış MİA teknolojide 2 hafta önce gerçekleşti.. Alan yabancı dolar bazında neredeyse %80 karda.. Bu nasıl bir ticarettir..
    ve hala satmadılar.. Acaba 6 ay satmama garantisimi verdiler yoksa yabancı diye patron yurt dışında kendi fonlarınamı aldı? ARDYZ dede acaip bir yabancı ilgisi vardı eskiden GOLDMAN ardyz nin neredeyse %30 nu almıştı.. Ancak yapılan hata herşeyi berbat etti..
    Ünlü alman sanayici Robert BOSCH un bir sözü vardır ''İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE, PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM..

Sn Arda Ödemiş in bu sözü çerçevelettirip ofisine asması ve hergün okuması gerekir diye düşünüyorum..

Ancak tüm bunlar geçmişte kaldı.. Hayataımızda keşkelerle bir yere varamıyoruz.. Önümüzde güzel günler var ARDYZ için ona odaklanmak gerekir kanımca..

Hikaye bu ya,,,Mustafa Koç a "bulunduğu bölgenin sorumlusu"gelmiş.
    -Haydi gidiyoruz.
    -Daha yaşım 55
    -Gitmenin yaşı yok.
    -Servetim,malım mülküm var.
    -O servet senin değil ki,sana verilmiş bir emanet.
    -Çocuklarım, eşim var,nasıl bırakırım?
    -Herkes kendinden sorumludur.

21 Ocak 2016 tarihinde sabah sporu yaptığı sırada kalp krizi geçirdi. Kaldırıldığı Beykoz Devlet Hastanesi'nde ilk müdahalesi yapıldı. Daha sonra kaldırıldığı Amerikan Hastanesi'nde 55 yaşında öldü.
    Allah rahmet eylesin.

Arkadaşlar ölümlü dünyada birbirimizi kırmanın anlamı var mı? Birbirimize saygılı,nazik olsak daha iyi değil mi?

Herkese hayırlı cumalar dilerim.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    2020 yerinizde olsam bu başlığı yazı yazmam. Çünkü burada istenmiyorsunuz bu çok net!

Üslubunuz ve sataşmalarınız ile forumun seviyesini düşürüyorsunuz. Lütfen artık yazmayın bu başlığa!

Çok değerli insanların kalbini kırmayı bırakın bir an önce! Buda başlığa yazmamanızla olur ancak!
    aynen katılıyorum .seviyeli ve saygılı olmak çok önemli ...

5. 47.60 dak gap i kapattık galiba Bir anda aşağı doğru tarayınca dedim eyvah taban mı oluyoruz şimdi devre kesecek derken adamlar işi biliyorlar güvenli şekilde yola devam için gap işinide bu arda hallettiler.. Bazı arkadaşlar gap e fena takıntılılar iyi oldu..

6. En düşük 47.66 yı görmüş kapandı sayılır.

7. 47,54 de boşluk, 47,66 dedi döndü ondan dolayı sayılır dedim. Alacak diye bir şey yok ama alsada sorun yok.

Patek haftaya başlayacak,,değerleri oldukça yüksek,,,ard yi yukarı çekecek mi bakalım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 40/152 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •