Sayfa 146/159 İlkİlk ... 4696136144145146147148156 ... SonSon
Arama sonucu : 1267 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Ooo Grandmaster gelmiş hoş gelmiş
    46 yı geçsin sonra ver elini 110 ; ) yoksa 80 mi, kaç hocam hedef?
    Bir de bakıyorum grafikler hep tl, enflasyon muhasebeli yeni grafikler istiyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    HOCAM, ben teknik analix yüzde yüz başarılıdır demiyorum teknik analizin başarı şansı ortalama yüzde 80 civarındadır kaldıki biz ancak yüzde 50 seviyesini yakalarsak ne mutlu bize-- peki temel analizde ardyz nin eş değer hisselere göre 3 te bir oranlarda fiyatlanmasına ne diyeceğiz ayrıca bilançolar bize gelinceye kadar zaten fiyatlanmıyormu , SAYGILAR BOL KAZANÇLAR
    Ardyz nin ucuz fiyatlanmasina patron etkisi diyebiliriz. Benim hesaplamalarimda ve beklentilerimde her zaman bu konu dahildir ve bu sebeple hiç bir zaman diger yazilimlarin rasyolarina ulaşmasini beklemedim. Bu etki zaman icinde kalkarsa iste o zaman yuksek rasyolarla degerleme baslayabilir.

Temel analiz sadece bilanco ve beklenti anilizi degil, fiyati etkileyen tum unsurlarin bir bütün olarak degerlendirilmesi sonucu ortaya çıkan durumdur.

Benim bakış açım bu şekilde.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Kendimi temel analizci olarak tanimlasamda teknik analize ve teknik analizci arkadaşlara saygim sonsuz.

Ama temel analizi hiçe sayan bu tarz bir düşüncenin size zarar verebilecegini cok rahatlıkla soyleyebilirim syn bigmaster. En basitinden alark ve ekgyo da yasanan tabanları hangi teknik analiz onceden öngörebilmiştir. Ya da 2022 de ardyz de ki bir gece ansizin gelen bedelli haberi ve sonrasinda 3-4 tabanı kim bilebilirdi. Veya bilancosu iyi beklenen bir hissenin beklentileri karsilamayan bir bilanço acikladiginda ertesi gün % -7-8 acmasini.

Velhasil bence iki analiz yontemide onemli birini yok saymak bizlere faydadan çok zarar verir diye düşünüyorum.

Saygılar...

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    formüle edersek,

Teknik analiz=F (temel analiz)

teknik analiz,temel analizin bir fonksiyonudur.

Örn alark,ekgyo

stoploss bile yapamadılar,,%10 u yediler.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Kapanış yorum pls? Teknik analizci ortaklar..

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,391
    sayfaya son grafiğimde--- EMLAK KONUT OLSUN

6. Gıcık bir yerde kapattı, işlem hacminin de bu çıkışı desteklemesi gerekiyor. Bana çıkış inandırıcı gelmedi. Umarım devamı gelir diyelim.
    Bilançoyu gönderseler belki de rahatlayacak hisse.

7. adamı resmen deli ediyor bu hisse. ben de bundan sonra aşağıdan alıp yukardan vereceğim. her gün en az 150 bin lot ile oynayacağım. bugün oynasaydım en az 250 bin kazanırdım. bundan sonra ben de onlar gibi yapacağım. hissede yapışıp kalmak bana haram artık

8. 45 tl yi gördük..geldik 43.70 kapattık.. Eşleşmede neden hep kapanış altında eşleşir anlamadım..Bari 44 üzeri kapat yahu Tüm bilişimler uçtu.. düştükleri yere yaklaştılar neredeyse.. Biz hala patinaja devam.. Burada güçlü 500 bin lot ve üzeri alm yapan bir kurum yok.. Belli başlı kurumlar bugün 150-200 bin lot alıyor ertesi gün satıyor..Bugünün iyi tarafı Bank of da satacak mal kalmaması. Eğer sattığı 1.3 milyon lotu geri alırsa iş değişir tabii o zaman 45 üzerine rahat atar hisse..Bu hareketli zamanda bir kap gelse ne güzel olurdu

Sayfa 146/159 İlkİlk ... 4696136144145146147148156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •