Sayfa 109/151 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon
Arama sonucu : 1203 madde; 865 - 872 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ard Grup bağlı ortaklığı Signum Teknoloji ile CCN Teknik ve Makine arasında "Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü Projesi Hizmet Alımı" işi için 8.640.000 TL (KDV dahil) bedel ile 2 yıllık sözleşme imzalandı
    40 çalışanı olsa şirketin ortalama
    80 bin maaş ile yılda 38 milyona yakın maaş
    70 bine 33 milyon

ödemesi muhtemel.

Diğer giderleri de düşündüğümüzde şirketin zarar etmemesi için yılda 50 milyona yakın bir cirosunun olması lazım. Böyleyse eğer KAP'a bildirmediklediri birçok ufak çaplı işin olması gerekiyor

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ard Grup bağlı ortaklığı Signum Teknoloji ile CCN Teknik ve Makine arasında "Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü Projesi Hizmet Alımı" işi için 8.640.000 TL (KDV dahil) bedel ile 2 yıllık sözleşme imzalandı
    İş alsa ne olur almasa ne olur. Is yatirim 700 bin lot verdi. Tahtaya hergün bir tetikci mal basıyor. Allah hepsinin belasini versin. Seans basinda bankof en iyi aliciydi aldiklarini zararina verdi kacti. Inanin sogudum bu hisseden bi cacik olmaz

3. Hayrolsun bakalım ruyamda bilanco gelmis, bir 685 mln birde 715 mln tl net kar gördüm

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hayrolsun bakalım ruyamda bilanco gelmis, bir 685 mln birde 715 mln tl net kar gördüm

karar ver hangisi 685 mi 715 mi. hahahahah

5. Bu yazılım piyasası işi iyice borsa cambazlığına döktüler.. Agrot da bugün haber göndermiş..silikon vadisinde şirket kuracağız diye..Piyasayı çarpmaya çıkmışlar..Bu tüm piyasayı etkiler dikkatli olmak lazım.. Bu işin perdesini Kontrolmatik Sami açtı milletde peşinden gidiyor.. Hissesini somut olmayan kaplarla yükseltip yabancıya satıyorum diye bir cepten diğer cebe sonrada borsada millete veriyorlar..şimdi Mia da aynı yöntemi izliyor..bu kaplar artık bir yerden sonra işe yaramayacak..

6. iş yatırım mal vermeye doymuyor.1 milyona yaklaştı. şref yoksunu at hırsızları.Allah şu mübarek günde belanızı versin. bu işin tadı tuzu kalmadı

7. Ardyz bist 100 yedek listeye alınmış. Bir dahaki sefere listeye girebilir.

8. ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Şöyle bir günde-3 kapatmak çok can sıkıcı oldu. Sektörün fiyat hareketleri çok problemli olmaya başladı. Seri düşüş olacakmış gibi bir görüntü var. Artık şu bilanço gelse de bir nefes alsak, diğer bilişimlerden ayrışsak

Sayfa 109/151 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •