Sayfa 130/1015 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    TÜFE Bazında Bist-100

Hemen herkesin doğruluğundan kuşku duyduğu TÜFE yi bir an doğru kabul edersek,

TÜFE bazında 9 Ağustos'tan bu yana %26 reel anlamda düşmüşüz, sonra da dipten 'Ocak ayı etkisi de var', %11 tepmişiz.

Dolar deseniz, doğru değil aşırı baskılanmış, TÜFE deseniz bildiğiniz gibi...ne bazında bakacağız bu endekse reel anlamda ne oluyor ne bitiyoru anlayabilmek için.

XU100/TÜFE Rasyosu

Enflasyon yerine tlrefe oran ile bakılsa daha iyi olabilir.

En azından bir "piyasası" var..

2. Her şeye rağmen umudumuz var.
    Hayırlı ve bereketli bir gün olması temennimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Kendisinden yüklü miktarda dış kaynak beklenirken henüz bu işi başaramamış olan ekonomi yönetimi için geri sayım başladı gibi gözüküyor.

Görevi bırakıyorum demesine rağmen açıklanan kararname Kavcıoğlu kararnamesinin aksine görevden almaifadesini içeriyordu. Bu detayı görmezden gelmek mümkün değil.

https://www.paraanaliz.com/2024/para...-icin-g-78479/
    Sürekli böyle şeyler paylaşıyorsun ; piyasa kötü madem burada ne işin var? Borsa yılbaşından bu yana % 17,4 kazandırdı? Sen bu arada % kaç kazandın? Ne kadar meraklısınız böyle şeyleri takip etmeye.....

İsim vermicem ünlü bir bayan yorumcu var bir yerden maaşlı. Şimdi uygulanan politikaya laf edemiyor etse önüne konacak çünkü biliyor.E 45 faiz yetmez ne olmalı en az 50. Eğer bugün faiz % 55 olsa aynı kişi o maaşı aldığı için yeterli demez % 60 olmalı demezse bende hiçbir şey bilmiyorum. Biraz uyanık olun.Bir trend varken maksimum getiri elde etmeye çalışmak dışında gereksiz şeylerle uğraşmayın....

Ya da piyasa bu kadar kötü size göre iyi olana kadar bu işlere ara verin.....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sürekli böyle şeyler paylaşıyorsun;
    Hep güzel haberler verse bu defada tersi durumu ön plana çıkaracaksın
    bırak olumlu yada olumsuz haberleri paylaşsın değerlendirmesini insanlar yapsın

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    HocM selo 60 gorurmu!

Ukranya kısımdaki satış tamamlanmadi sanırım
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Benim maaş farkı yatmış,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    İnan ki böyle tek tarafa olumlu koysa ya da koyan biri olsa ona da eleştiri getirirdim. Ama piyasa yükselirken sürekli olumsuz paylaşım yapmak ne bileyim bana garip geliyor.

Kim neyi başaramadı şu an? Aynı şeyleri o zaman Kemal Derviş e de yaptı bu tarz çok bilenler.Kusurabakmasınlar bazı arkadaşların kafa siyasete öyle gitmiş ki arkada neler dönüyor gerçekten farkında bile değiller.

İsim veremem adamın biri 28 mayıs seçimlerine kadar Muhalefet kazanacak ona da görev verilecek diye twitterında yapmadık eleştiri bırakmadı. Şimdi bir Üni de hoca. Bizim piyasada biri eğer üni de hocalığı kabul ediyorsa o zaman hiç konuşmayacak.

Bu işler bu kadar kolay olmamalı.

Ben bu tarz eleştiriler için henüz erken diyorum biraz piyasa bilgisi olan her insanda bunu bilir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 130/1015 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •