Sayfa 15/1015 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Viop LIX

1. adamlar iktidarları boyunca 8 merkez bankası başkanının kafasını yedi..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,632
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Kişisel düşüncem; buraların sp500 için zirveye yakın olduğu yerler.Şuanda 4960

bıst100 de:

2.88 dolar kallavi direnç

Bu gün SAHOLLE vedalaştım(gerekçem önceki mesajlarda var)...

Ptesi, salı endeks yükselirse( gördüğüm bir rakam var. ORADA...) hisse poz. sıfıra çekip, stoplosslu short açarım(3 aydır viob işlemim yok)...

Önceden yazayım

Neyse.İyi tatiller.

NOT: Kimse ile tartışamam...Çünkü HERKES KENDİNCE HAKLIDIR...Benim de yanılma ihtimalim yüksektir.
    SAHOLLER gitmişti...ama diğerleri kalmıştı..SHORT açmak nasip olmadı..Bu gün tüm yorumlarım %3 yukarıdan sonra short açmaktı..

Elbette naci olayı gibi değil...Ama bu acaba MŞ e giden yol mu?..Bu sorulur...ŞEREF OĞUZUn yorumları vardı..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. Perihan Tantuğ
    @perihantantug
    ·
    30sn
    Kulis Cevdet Akçay konusunda hemfikir.
    Muhtemelen cevabı ilerleyen saatlerde alacağız.

4. Gaye olsa ne olur bulut olsa ne olur yabancı programa bakar derviş=Şimşek geldiğinden beri söylüyorum o gitseydi game over olurdu pazartesi.Tek elle yönetilen bir borsadayız seans içinde bile açıklanması haberin pazartesiye kadar daha iyi şeffaf sindirilmesi için yapılan psikolojik hamledir.
    FORMASYON AVCISI -53

5. Info bugün cell hakkı da rapor yayınlamıştı,
    Bugün dediydim bazılarında veriyorlar diye..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Gaye olsa ne olur bulut olsa ne olur yabancı programa bakar derviş=Şimşek geldiğinden beri söylüyorum o gitseydi game over olurdu pazartesi.Tek elle yönetilen bir borsadayız seans içinde bile açıklanması haberin pazartesiye kadar daha iyi şeffaf sindirilmesi için yapılan psikolojik hamledir.
    Katılıyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Bunlar büyük deprem..
    3 kuruşluk itibar vardı, gitti..
    Cevdet gelse ne yazar?

Yeni gelen MB başkanının istifa etmesi
    Eskilerinde akibeti bilindiğinden!!

Dışarıdan para hikayesini de bitirdi.

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Piyasaların kısa vade ve uzun vade tepkileri farklı olur. Uzun vadede olumsuz yani şu: bırak Cevdet Akçay'ı, Powell'i tutup transfer etsen bile bir ülkede 6 ayda bir MB baskani değişmemeli. Ancak Cevdet Akçay gibi bir isim aciklanirsa piyasanin tepkisi kısa vade için olumlu olabilir.

Hep söylerim, önemli olan piyasanın olaya nasıl baktigidir diye. Geçen İsveç NATO oylamasi oldu, ekonomiye bir katkisi mi var bu işin? Üstüne gittik 20 milyar dolar savunma harcaması yaptik. Ama piyasa bunlari olumlu görüyorsa sen de göreceksin bu kadar basit.

6 ayda Naci Agbal gitti, Hafize Hanım 6 ayda gitti. Son 4 baskandir görev başında en uzun kalan kişi Şahap Kavcioglu o bile 2 yıl civarı

Bu arada haberi dün bekleyenler de varmış normalde.

Cnn türk ekibi komple malda. Hiç bir şey olmaz modundalar. Bu gece yeni başkan açıklanacakmış.

Bu da insider olmuş olmuyor mu?

Sayfa 15/1015 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •