Sayfa 539/1015 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: Viop LIX

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Her gün para dağıtıyorlar burda, teklifleri geri mi çevirelim
    bize neden denk gelmiyor o paralardan ?

hep salatalık denk geliyor bize

2.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    bize neden denk gelmiyor ? hep salatalık denk geliyor bize
    Gübre gitti hekoyu verdim saso duruyo şindilik ama onuda hemen okutabilirüm, tüy gibi hafiflefim dayucuğum, ereğli düşsede alsam diye bekliyorum ama herif üc gündür gram gevşemiyor.
    Bakınıyorum alsak alsak bedavaya ne alsak diye ama bulamadım
    Piyasada ucuz kaat kalmamış kıran girmiş kaatlara

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. Beyaz Türklerin hisselerini almıyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. İris Cibre ��
    @iriscibre
    Hükümetin en rahatsız olacağı data geldi

İpotekli satışların payı, toplamdaki sert düşüşle (yıllık 18%) ancak 7.3%'e yükseldi
    En son bu orandaki sert düşüş faiz artırımlarıyla 2018de gerçekleşmiş, 2019da faizin hızla düşürülmesiyle toparlamıştı

Umarım, büyümeyi inşaatta arayan hükümet, bu sefer erken faiz indirimine neden olmaz

5. TCMB'nin EFT sisteminde kira olarak işaretlenen işlemlerden yola çıkarak yaptığı hesaplamada kira artış oranı %100 ün üzerindeymiş, %25 sınırı enayi ev sahipleri dışında pek çalışmamış.

6. Herkesin üniversiteye gitmesi yüzünden yeni TIR şoförü bulunamıyormuş.

TIR videoları izledim dışarıdan güzel gözüyor ama lastik değiştirme, branda serme vs ağır kısımları da var. Yemeği kendin TIR'da yaparsan TIR'da uyursan karlı olabilir yoksa dışarıda yemek vs ile kazanılan para yetmeyebilir. Demiryoluna ağırlık verilmesi gerekiyor

7. EREGL Bofa alıyor DIGER ve OYAK satıyor gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Forumdaşlar, ben hala eski forum kültürüyle objektif analizler yapmaya çalışıyorum, yani pozisyonuma göre konuşmuyorum, ha borsa bir pazardır, pazarda mal pazarlanır, herkes malını metheder, sonuçta para birbirinden kazanılır, ona da bir şey demem. Tabi gelecek tek bir seçenek değildir, değişkendir, hep iyi ve kötü ihtimaller olacaktır, bir de bu var tabi.

Şöyle bir XU030 grafiği paylaşıp, genişleyen koşan flat B ihtimallerinden bahsetmiştim. Dikkatli bakılırsa koşan flat hedefine kusursuzca ulaştığımız görülecektir.

Tabi, son zigzagımızın C dalgası burada 5 nci dalgasını uzatan bir itki görünüyor, itkiler bu şekilde uzatırsa 5=1+3 ün 1.618 katına kadar gidebilir. Yani çok fazla short açan olursa Pala dediğimiz büyük oyuncular, kurumlar 10097 e kadar sıkıştırabilir diye anlaşılmalı. Ama şu haliyle kalıp tam ideal seviyesinde. Yani 5=1+3 ün 1.272 katında, yukarı savrulma 1.618 seviyesinde.

Buradan aşağı yönlü bir C dalgası beklenmeli. İnsanların kullandığı sistemleri şaşırtmak için, (sürekli al-sat yaptırtmak için) bu C dalgasını ED şeklinde çizebilir. Yani tam stop dersiniz, hop sert bir 2 nci dalga ile al verdirir, gibi.

Tabi TL bazında bakınca hepi topu sadece %13 lük bir düşüşe benziyor. Ama seçimden sonra doları biraz salacaklarını düşünürsek, misal 39.5 a salsalar, bu %13 lük düşüşün dolar bazlı karşılığı yaklaşık %30-35 lik düşüşe tekabül eder. Dolar bazlı düşünmek en pratik yol olsa gerek. Tabi endeks mühendisliği ile bazı kağıtları görece kaldırarak ters hareket yaptırarak, asıl kağıtlarında daha dramatik şeyler de yapabilir.

Projeksiyon bu, şimdilik. Hayırlı kazançlar. Bir süre yokum. Belki anormal şeyler gelişirse uğrarım. Saygılar.

Eski hali, yeni hali, seans esnası uzun oldu biraz, kusura bakmayın.

yeni gördüm Achiles abey nereye haftaya karpuz kesecektik(boğa da olabilir) daha.birde bu C dalgasını çok güdük çizmişsin abey şöyle uzatan bir itki isteruk ha birde 5.5 dalgası ED olsun ki poza rahat girelum çok bişi değil yane isteğim. şaka bir yana eline sağlık abeyim

Sayfa 539/1015 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •