Sayfa 261/1015 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    en az 5-6 kez batınca palanın oyunu çözüyorsun
    Üstat Maacit ,tebrik ederim

https://www.youtube.com/shorts/0iW-dUF-q1o
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    talihime dart attım,
    onikiden geldi,
    beni vurdu

ne için ve neye rağmen şu hayata tutunduğunu bir an olsun unutmayasın yavrucuğum, ya Hamza!
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dayucuğum sizin hatanız yükselen trendde her hareketi yakalama isteğinden ötürü acele davranıyorsunuz, sabahın köründe piyasa açılır açılmaz ordan şort burdan lönk derken komisyon artı zarar ile akşam oluyor.
    Bi bekleyin tepeyi işaretleyelim
    Yaw o değilde bu endekis nerden döner acaba
    Bugün tepeyi 2 puan farkla kaçırdım. Adam.benim şortlari görünce gerisin geri döndü arkasına bakmadan kaçtı. (Avcı hikayesi gibi oldu)

Bu endeks ne zaman kesin döner söyliyim. Şöyle akşam seansi +2 filan yapacaklar. Sabah gapli açacak yukarı öyle bir sürecek ki hiç gitmeyen kağıtlar bile fışkıracak. İşte o gün saat 12de kafasına balyozu vur.

4.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Dönmedi mi daha yahu. Bana döndü dediler.
    Yok be dayu bugün mahalle baskısından dolayı tam fışkırttıramaduk. Buraya kadar gelmişken bist 10bin dalya yapsın öyle dönsün

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. Trading için kademli alıp komple satmak ve o enstrümana bir süre uğramamak ya da diğer hesaptan uğramak daha uygun bir strateji gibime geliyor.

Aldığın yerin bırak dip yer olmasını uygun yer olma olasılığı sıfıra yakın. Satarken zaten kar elde etmişsindir ya da canını sıkmaya başlamıştır hepsinden kurtulmak daha iyi fikir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Benim anlamadığım, garanti akşama kadar en iyi alıcıydı. Akşam satacağını ben dahil herkes biliyordu. Ama adam tahtayı yukarı sürmek için 1 milyarlık mal aldı. Bir de gitmiş en tepeden 20 bin kontrat long açmış. Madem aşağıdan açsaydın demezler mi? Spottaki malı kusarken en tepeden longlamanın anlamı ne ola ki?

7. Geçen eski bir borsacı Bofa robotu dediğinizi eskiden biz manual yapardık diye anlatıyor.

Mesela 20 kurumda hesabımız olurdu 5-10 tanesinden satıp bir kurumdan alırdık, sonra virman ile eksikleri tamamlardık diyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım, garanti akşama kadar en iyi alıcıydı. Akşam satacağını ben dahil herkes biliyordu. Ama adam tahtayı yukarı sürmek için 1 milyarlık mal aldı. Bir de gitmiş en tepeden 20 bin kontrat long açmış. Madem aşağıdan açsaydın demezler mi? Spottaki malı kusarken en tepeden longlamanın anlamı ne ola ki?
    Peki karşınızdakiler saf mı dün akşam maşallah düzeltme beklemeyen hüstad yoktu. Videolar analizler havada uçuşuyordu. Bu işte neden niçin pek sorulmaz. Ben soru sormayı uzun süre önce bıraktım. Size de tavsiye ederim. Burada yazdım 269,3 USD çoğunuz oralı bile olmadı şak 292 de soluğu aldı. Karşınızdakiler kek mi oralarda endeksi dolandırıp herkesi kayığa alsınlar. Kusurabakmayın burada short yapanların çoğu analiz yapmıyor olta atıyor. Karşınızdakiler okyanusun sahibi.

Bir çoğunuz bu borsa neden çıkıyor diyor. Bense 324 USD geçmeden film henüz başlamadı bile diyorum. Düşmez mi borsa düşer her düşüş alım fırsatıdır.

O düşüşleri de zaten silkeleme için yapıyorlar.

Bu arada borsa çok yükseldi diyorsunuz. Bir çok tahtacı terste kaldı daha onlar da gerekeni yapmak zorunda kalacak. Bir de burası var....

Günlük USD grafik henüz dün golden cross oldu. Bu işlere kalkışanlar çok yanlış operasyon yaptı. Genelde günlük grafikte golden cross olunca 02 Haziran 2023 tarihinde oldu günlük grafikte USd golden cross 1 bilemedin 2 ay sonradan gelmesi gerekli idi. tam nerede ise 7 ay geçti.Bence bu büyük bir hataydı.

O tl golden cross olmasa ben dahil piyasadaki profesyonellerin çoğu malını tutarken çok zorlanırdı.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 08-02-2024 saat: 22:08.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 261/1015 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •