Sayfa 287/1015 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: Viop LIX

1. 9.730 bir şort denemesi

2.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    şehir dışında idim. bugün dördüncü gün ve İKG pasif emirlerim gelmedi ne şort ne long olabildim. longları sildim. bari bugün bir harala gürele fışkırtıp şort emirlerimi alsa da biz de oyuna girsek gari abeyler.
    Herifi korkuttuk, bi fışkırttırsa da tepeyi işaretlesek abicim

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Emrecim

Polyanna nın maceraları ,Namık Kemal fıkraları ,Neyzenin şiirleri

bunlar çook önemli ..repertuarda olması gereken şeyler

sen ciddimisin bilmediğin konusunda çaktırmadan kafa mı yapıyosun yoksa ?
    Nereden bileyim
    Ben romanda kız dağa çıkınca başına birşey gelir diye kitabı yakan adamım
    Minik Poli ye de üzüldüm şu an...

Ben YouTube dan bakayım bakalım bu Polyanna nın akıbetine..Vardır çizgi filmi oralarda

Şakası bir yana bizde de repertuar iyidir

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    arkadaşlar az önce öğrendim.....yapı kredi bankası ve koza grubu ile ilgili söylenti var.......piyasada çok sesli söylenmiyor...... o gerçekleşirse borsa hayal edemeyeceğimiz yerlere getiriler.....ama numara da olabilir.......mal boşalmak için......
    Yeni bir dedikodu değil o. Koç Yapı Kredi den %5 pay sattıktan sonra çıktı.
    Bankayı komple satıp Koza yı alacak deniyor ama atlamamak lazım bu işlere.
    Borsada hikaye çoktur, çoğunun da altı boştur..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Sabancı yapı grubunda milyar dolarlık şirket çıkaracağız diyordu.

Akçansa, Çimsa, Afyon belki birleşir.
    hisse.net emekçileri kooperatifi kurup , atlı köşkün 1/48 hissesini almayı teklif ediyorum...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herifi korkuttuk, bi fışkırttırsa da tepeyi işaretlesek abicim
    tir tir titriyor baksana grafta bozkurt abey. ulen yükseltsem tepeme binecekler deyu

gerekli mozutu buldu ellam.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631

Gedik Yat.

BIST – 30 Yakın Vade

Güne hafif alıcılı bir başlangıç yapan Şubat vadeli endeks kontratında açılışın ardından yukarı yönlü denemeler gözlense de gün içerisinde dalgalı bir fiyatlama etkili oluyor. Günün ilk yarısında 9.685,75 – 9.741,00 seviyeleri arasında hareket eden sözleşme, 13:05 itibariyle %0,45 civarında kazançla 9.728 seviyelerinden işlem görüyor. Son günlerde 9.700 üzerinde kalıcılık sağlamakta zorlanan sözleşmede, 9.700 üzerinde tutunma korunabilirse 9.741 ve dünkü zirve seviyesi olan 9.765 kısa vadeli direnç konumunda bulunmaktadır. Bu seviyeler üzerinde 9.830 pivot seviyesi ile devamında 9.900 bölgesine doğru yükselişler güç kazanabilir. Olası düzeltmelerde ise 9.660 ilk güçlü destek noktası olup, bu seviye altında 9.600 - 9.575 ile 9.530 - 9.500 aralıkları güçlü destek bölgeleri olarak takip edilecektir. Dolar/TL Yakın Vade TÜİK tarafından aralık ayı sanayi üretimi verileri açıklandı. Aylık yüzde 2,4 ve yıllık yüzde 1,6 artış kaydetti. Finansal İstikrar Komitesi, Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek başkanlığında toplandı. Toplantı için “tüketici kredileri başta olmak üzere kredilerdeki son dönem gelişmeler ile bu gelişmelerin finansal istikrara etkileri ele alınmış, uygulanabilecek tedbirler tartışılmıştır†açıklaması yapıldı. Günün geri kalanında, yurt dışında veri takvimi sakin. Şubat vadeli Dolar/TL sözleşmesi bugün 31,1924-31,2100 TL arasında seyrediyor. Dolar/TL spot kuru saat 13:00 itibariyle 30,68’li seviyelerde bulunuyor. Dolar endeksi 104,21 puan civarında izleniyor.
    Günün ilk bölümünde en fazla işlem gören pay vadeli sözleşmeleri: FEREGL, FGUBRF, FEKGYO
    Bear_Bull
    @BearBull26

Sayfa 287/1015 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •