Sayfa 325/1015 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: Viop LIX

1. Goldman bankacılık raporu bu akşam geldi taze taze akbank 49 ykb 26 garan 71 hedef 12 aylık şimdi bu al mi sat mi sevgili boğalar

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dayucuğum bi yemeğe gittim geldim nolmuş bi haber mi var, bizim pala dellenmiş
    9860 a yazıldım bende 2.cetonumu
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bir istifa haberi akşam akşam gelmezse.....viop30 akşam kapanışa kadar.....9860.....görebilir.......
    Senden önce yazıldım gelürse ilk sıradaki cetun benim dayucuğum
    Sanırsam rakkamlarda benden kopya çekiyon

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Sen ne kadar saygısız boş beleş bir adamsın, Sezer kadar dürüst, namuslu, ahlaklı bir Cumhurbaşkanına bunu söyleyemezsin.

Senin çapın da yetmez zaten, 2001 de dünya da neler olmuş azıcık öğren de ne kadar cahil cühela olduğunu herkese ilan etme.
    bak sen ulen çapsız....git akşam akşam ne yazdığını bilmiyorsun.....başka kapıya defol.....

4.  Alıntı Originally Posted by vioptrader09 Yazıyı Oku
    Goldman bankacılık raporu bu akşam geldi taze taze akbank 49 ykb 26 garan 71 hedef 12 aylık şimdi bu al mi sat mi sevgili boğalar
    Dün Prof Emre Alkin videosunu seyrettim. Yabancılar müşterilerine Türkiye varlığı aldırmış. Şİmdi bize aldırdınız biz zarar ediyoruz demesinler diye rapor vs ile destekliyorlarmış. Bu yıl Türkiye rekor borçlanma vs yapacakmış, arada komisyonlarını alıyorlarnış.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by vioptrader09 Yazıyı Oku
    Goldman bankacılık raporu bu akşam geldi taze taze akbank 49 ykb 26 garan 71 hedef 12 aylık şimdi bu al mi sat mi sevgili boğalar
    enflasyonu yıllık %0.0 alırsak hesapta hata yok
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Senden önce yazıldım gelürse ilk sıradaki cetun benim dayucuğum
    Sanırsam rakkamlarda benden kopya çekiyon
    Tabi canım ustasın kabul.....adamlar şortçuları titretmeye çalışıyor.....az kontratla yukarı sür..... belli bantlarda alttan aldıklarını emdirmeye kontratları..... bugünlerde viopta yapılan o....yukarda tutup sonra aşağı bas......

7. Seçimden sonra Bahçeli yi ve ülkeyi hareketli zamanlar bekliyor belli ki..
    .............................

HDP’den 2. Çözüm Süreci açıklamaları.

• Leyla Zana: Sayın Cumhurbaşkanı 'süreci dondurucuya kaldırdım' diyor. E artık miadı geçmek üzere, bence dondurucudan çıkarıp bu işi esastan ele almak gerekiyor.

• Ahmet Türk: CHP, Kürt sorununu çözecek kabiliyette değil. Erdoğan isterse çözebilir, çünkü o bir lider.

• Selahattin Demirtaş: DEM Parti, AKP ile görüşebilir ve uzlaşabilir.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    yarısı doldurulmuş bir bardağın ne kadarı boştur ... jokere bağla ...

elveda gelecek...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 325/1015 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •