Sayfa 658/1015 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

Bulut abi koç bank neden o bantı zorluyorsun yazan arkadaşlar burada yazıyor.
    Koçbank ta bugün 6.6 milyon lot mal alan HSBC, vadelide de 50 bin kontrat long açmış...
    Bofa da 5.8 milyon lot malı boşa almamış demek ki..
    Yarın ki hareketi merak ettim..

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Benim aklıma şöyle bir soru geliyor, hani orman yanar kurtta tavşanda ceylanda hepisi koşarya, acaba diyorum seçimden sonra yılanoğlusunu fışkırttırırlar mı
    En ucuz döviz kaldı memmekette prim yapmayan
    Bir bahane bulup yükseltirler, ihracatçı fiyat tutturamıyoruz diyor. Alibaba'da herşey Türkiye'nin yarı fiyatına, gümrük duvarı ile engelleniyor.

Benim duvara bakarsak döviz artmayacak, nasıl artmayacak öğrensem voleyi vuracağım.

Bir reklam vardı bu bankotun bedeli Çanakkale'de kan ile ödenmiştir diye, gel alabiliyorsan al derler ise o başka.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Mkk verilerine göre bu hafta borsada yatırımcı sayısında artış olmuş 7 milyon 728 bin 937 kişiye yükselmiş
    Muhtemelen millet sadece döviz yada altına girmiyor sepet yaparak enflasyondan az zaiyatla parasını kurtarma peşinde
    Geçen senelerde yatırımcı sayısı 8milyona ulaştığında endekiste düzeltme başladıydı, yatırımcıda yeni yeni cesaret gelmeye başlamış görünüyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Astor, Hollanda'ya güç transformatörü ve Burkina Faso'ya dağıtım transformatörü ile beton köşk satışı anlaşma yaptı. İki sözleşmenin toplam bedeli yaklaşık 5 milyon euro seviyesinde.............

bu astor şişirdikçe şişirdiler.....tıpkı sasa gibi nadasa gireceği gün takip edip şort poz açacan.....zenginlik bunda....... birilri astorda malı götürdü.....yatırımlar da yapıyor..... uzun süre kendine gelmez..... zamanlama çok önemli.....şimdi değil tabi......
    ASTOR da short açmak biraz yürek ister gibi! fiyatlama konusunda SASA benzetmesi olacaksa daha çok yolu var, önce 139 sonrasında da 150 si var sanki! ve devamı olacaktır! tabiki ilerde nadasa bırakılacaktır!

5. Gri listeden çıkacağımıza dair spekülasyonlar yapılıyor. Twitter"da bazı hesaplar bahsediyor. Normal haber sitelerinde henüz görmedim. Rastlayan oldu mu?

6. Az kişide çok çok fazla para ve hisse var, karşıdakiler de dağınık.

Millet gelse de iddiaya girse diye bekliyorlar.

Arbitraj fonunun zarar ettiği yerde vatadaşın şansı az.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    Demekki yeni halka arzlar yolda...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Az kişide çok çok fazla para ve hisse var, karşıdakiler de dağınık.

Millet gelse de iddiaya girse diye bekliyorlar.

Arbitraj fonunun zarar ettiği yerde vatadaşın şansı az.
    Eski hisselerde o durum mevcut ama yenilerde vatandaşın şansı çok fazla, geçen hafta arkadaşın biri ufuk diye bi hisse söylemişti ekranıma aldım, az bişii ben alınca düştü o gün tırstım hisseyide tanımadığım için tutmaya cesaret edemediydim ondan sonra hisse tavan tavan gitti, arkadaş portföyünü açmış bana telefondan gösteriyor kara bak deye, 40bin basmış 80bin olmuş 15 yada 20 günde, gözümle görmesem inanmazdım

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 658/1015 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •