Sayfa 21/1015 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Viop LIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    CB, Erkan’ı görevden alır mı?

Almaz, alamaz. Zira kasada para kalmadı ve yabancıdan kaynak dileniyoruz. Tam da bu süreçte Merkez Bankasıâ„¢nın başına değil yardımcısı Cevdet Akçay’ı, Keynes’i dahi getirsen, yabancı bunu “yeni bir Naci Ağbal sendromu†diye algılayacaktır. Seçim sonrası eğer U dönüşü olmayacaksa, Gaye Erkan ile devam edilecektir ki ülke için hayırlı olanı da budur.

https://www.ekonomim.com/kose-yazisi...li-oyun/726120
    Az ciddiyet, Çok geyik...

İbrahim abi teşekkürler, bu attığın total pasta sanırım. Gece info kapanmış. Oh ne ala memleket.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    19-23:00 Saat filtreli pasta boş.

bi kaç kez data indir dedim ama yok.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    aracı kurumların hisse senetleri için hazırladıkları raporlarda geçen hedef fiyatları , raporun ayrıntısına inmeden sosyal medyada yazar , televizyonda canlı yayında şarkırsanız , eksik iş yapmış olursunuz !!!
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    19-23:00 Saat filtreli pasta boş.

bi kaç kez data indir dedim ama yok.
    İnfo sanırım 11,3k şortu vardı Şİmdi 5,7k şortu kalmış 5k kapatmış.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

6.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Bismillah diyelim.
    Viop 9662,00 gördü

Uzlaşma 9515,25 oldu.

Ben de 9661,00 den ilk cortu giydik. 9461 geleydi kapatacaktık.

9661 cort 9352 den kapatıldı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Mehmet Şimşek'in hafta sonu önerisi kabul edilmez ise kötü olur. Akşam resmi gazete'de yayınlanır muhtemelen.

Haftaya istişare, araştırma, isim önerileri görüşülüyor denir ise piyasalarda boşluk olur diye düşünüyorum.
    hepsi ayarlıdır, önerim dediği yazı gereği,...gaye ile uyumsuzluk dillendiriliyordu, ilaveten kim gelirse Şimşekin bu beyanından sonra onun önerisiymiş gibi olacak zaten,
    herhalde her akepeli gibi sayın Cumhurbaşkanının liderliğinde diyen bir kişi çıkıp ben önermedim diyemez diye düşünürüm,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Bekleyelim bir 5-10 dk daha. Resmi gazetede belki yeni başkanı yazar.
    Umarım gerçekten iyi bir başkan gelir.
    Yoksa Arjantin'e benzeriz. Faiz falan indirmeye kalkan biri gelirse duman oluruz.

Sayfa 21/1015 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •