Sayfa 521/1015 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: Viop LIX

1. Dolar 35-36 endekis 11200-11500 arası olursa USD bazlı 3,20 zirvesi de olur, formasyon hedefi de olur. Güzel de olur aslında. Vay be şaka maka endeks 1 milyona gidiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    Mouse ile çekiştir sağa-sola olur dayı.
    Bence elleme ama geçici bir fiyatlama.
    Hehe yarın big big short olur mu

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    emir ekranının direk sutunu genişletilemez belki.

ama grafik>özellikler diyip yazı boyutu büyütünce otomatik sutunlar genişler bence.

hahahaha bunu bedava yapmam bak yine bana işin düştü Çıtak. Büyük yer kaplamasın diye Emlak tan alıntıladım.

Derinlik üstü sağ klik düzen dizayn moduna gir alış satış ve orada yazan tüm kolonların genişliğini istediğin gibi değiştirebilirsin sonra değiştirdiğin derinliği kapatmadan üstünde sağ klik düzen varsayılan olarak kaydet.Yanlış bir şey yaparsan kaydetmeden çık derinliği tekrar aç.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Hehe yarın big big short olur mu
    Yarın olması-olmaması için elimizde bir sebep yok ki.
    Burası bayağı zorlaşmış. Eskiden bu kadar gaddar değildi pala. Şimdi buldu benim gibi enayi shortçuyu sürdükçe sürüyor.
    Gerçi bakarsın gelir bir baba 10 bin kontrat Long açar, onu batıracağım diye bu seferde terse oynar oyunu.

abd enflasyon verisi akşamı yazdığım şu yazı anlaşılmamıştı:
     Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    konu hakkında beyanatımdır :

eğer 2 aydır amerika borsalarını ''yaa enflasyon o kadar düşmüştür '' diyerek aldılar ve bu veri geldi ise BOĞALARI biraz daha zorlarlar, ha deyince döndürmezler yukarı

ama : ABD'de 1 ayda enflasyonun 3,4'ten 2,9'a düşmesini beklemek abes bir iştir... imkansızdır

böyle iken 2,9 beklenti yazdılarsa ; işi AYU TUZAĞINA döndürebilirler

çünkü: 3,4'ten 3,1 e düşüşte az bir düşüş değil...

bunu kullanıp ''aaa aslında iyi düşüş olmuş '' diyerekten dönerler

dönek adamlardır, güven olmaz
    2 gün üst üste düşürmüyorlar

çevrilmeye çalışılan SAT a bakınca:

dax iti... bunlar çok direnç gösteriyor düşüşe karşı
    neden it dediğim daha bariz anlaşılabilir

6. Bir gün eksi yaptılar onda ABD enflasyon datasının da etkisi var oynaklık çoktu limak halka arzına para hazırladılar o gün.

Çıtak seni anlamamak mümkün değil. Sen bu mekanın sahiplerinden birisin. Ben de yeni düştüm buralara öğreniyoruz işte.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

emlak dayu nun

''fadime'nin anası ile temel'in hikayesi '' vardıya

oda bu :

.

goduum, ekrana sığmıyor

şunun sutunları nasıl genişletiliyor ? bilen var mı ?
    Puhahahhaasss. Aynısı aklıma geldi bugün. Ben bu fiyatlara alışamadım dayu. 4 basamaklar iyiydi.

Sayfa 521/1015 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •