Sayfa 812/1015 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: Viop LIX

1. Günaydın cemaat..
    "Paranın psikolojisi " diye bir kitap var. Scala dan çıkıyor. Bildiğimiz veya hissettiğimiz şeylerin çok güzel resmetmis anlatmış. Tavsiye ederim çok konuyu güzel yazmış. Yetenek bildigini anlatabilmek başka birşey tabii.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Kimse pek ilgilenmiyor burada BRENT e dikkat. ALırsa 70-75 bandında soluğu bu 3-4 ay içinde bizim MB nin çok işine yarar.

Bir de çevremde birine EUro USd uçacak kaçacak diye % 50 ile kredi çakmışlar. Diyemedim biz de birine 10-15 gün önce % 39 la aldık diye.

Safı yakalamaya görsünler hiç affetmiyorlar.
    Patron şu olmayan pozitif havayı varmış gibi gösterme lütfen. Petrol grafiği 92 dolara kadar yükselir diyor. Hadi diyelim tersi oldu 70 dolara düştü. Akaryakıt indirimi olacak mı, mümkün değil. Batak bir sisteme etki edecek mi mümkün değil. Birde kimse ilgilenmiyor diyor. Evet kimsenin inancı kalmadı, düzenleyeceğini olan inanç daha fazla. Rasyonel bir hayat için artık bu ülkemin batak olduğunu kabul etme zamanı çoktan geçti. Sadece 24 milyar dolar senelik faiz ödeyen bir ülkeden bahsediyoruz. Ama dediğiniz gibi, kimse ilgilenmiyor.

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Patron şu olmayan pozitif havayı varmış gibi gösterme lütfen. Petrol grafiği 92 dolara kadar yükselir diyor. Hadi diyelim tersi oldu 70 dolara düştü. Akaryakıt indirimi olacak mı, mümkün değil. Batak bir sisteme etki edecek mi mümkün değil. Birde kimse ilgilenmiyor diyor. Evet kimsenin inancı kalmadı, düzenleyeceğini olan inanç daha fazla. Rasyonel bir hayat için artık bu ülkemin batak olduğunu kabul etme zamanı çoktan geçti. Sadece 24 milyar dolar senelik faiz ödeyen bir ülkeden bahsediyoruz. Ama dediğiniz gibi, kimse ilgilenmiyor.

ben 2 aydır uğraştım, yendi beni... pes dedim, koyverdim yakasını

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    bence öyle birşeyler yok...

6 ay 1 seneye kadar Türkiye'nin nasıl bir dünya devi haline geldiğini göreceksiniz... bekleyin

almanya'yı kesin geçiyoruz, o garanti... ama caponya... net değil, onu geçip geçmeyeceğimiz az tereddütlü

ama REİS'e bağlı... tek hamlesi ile caponya'yıda saniyesinde duman ediyoruz

hamleyi doğru yapsın yeter

adam ekonomi pirefesörü
    eccükte siz uğraşın

ama biz göçecek, batacak derken; longdan, hisseden iyi para kaldırıyor... helal ossun

Çıtak dayuuu viop beklentin nedir.......cuma akşamı da tekrar Long girdim......Açılışta aptal paraya okuturum herhalde......Artık bu palanın parasını almak bize farz oldu yahu....ç

Ekonomi ayrı borsa ayrı diyor Soul Abi..
    Borsa kim kime dokundurursa..
    Ne zaman rasyonel ve adil olduğunu gördüm; hiç bir zaman..
    Yıllar önce bir bir bir GARAN lotlarıyla kalkan kademeler ile oluşan tütün iğnesi gibi endeks barlarının olduğu(en uzunu var ya 60 santimlik olanlardan..) günleri de gördüm..
    Bomboş kademelerde şelale düşüşleri de.
    Ki ben borsacı bile değilim.. en köşe kıyısından ısırmaya çalışıyorum.
    Ekonomi ne zaman tıkırında oldu, yarım yüzyıldan fazla (Türkiye Sanayisinin Kalbi Olan Şehirlerde ve de Siyasetin Merkezi Başkentte) yaşadım.. bilmem.
    gibi..
    Teknikte zorlama yoktur..

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Çıtak dayuuu viop beklentin nedir.......cuma akşamı da tekrar Long girdim......Açılışta aptal paraya okuturum herhalde......Artık bu palanın parasını almak bize farz oldu yahu....ç
    spot100... parabolik bi çizgi buldu, ona her gelişte yukarı fışkırtıyor

o çizgi 34-35 olacak bugün...

altına yerleşirse artık kısa vade de şort zamanı başlar, yok yine ordan sekerse, sidik zoru ile giden yukarı trende az, az devam eder

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
    benim ters indikatör gelse de tepe-dip işaretlese
    ona göre simulasyon yapalım ..

8. Günaydın esnaf, hayırlı işler bol kazançlar dilerim.
    Ben bu konuya katılmıyorum, çünkü borsa bir ülkenin ekonomik göstergesidir, vitrin gibi düşünün

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 812/1015 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •