Sayfa 571/787 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Ona ben de laf söyletmem! Adam ikimizin aynı kişi olduğunu anlayacak kadar ön sezileri güçlü bir şahsiyet! Ona göre forum yönetimi uyusun dursun, yakında mathiashın ipsinden hesaplarını da patlatır bunu yapan bence! Sonra bir bakmışsın her şey buhar.
    Ben yazdıklarını göremiyorum da senin üzerinden cevap vereyim dedim. Forum yöneticilerine bunu yapan yakalarsa affetmez bence 😎😂😂
    Herhalde kaderimiz bir olduğu için hesapları da match etti 😂 neyse , genel kurul günü çok da konu dışına çıkmayayım. Bakalım, inşallah güzel gelişmeler haberler gelir.

2. Evet twitter da da ses yok. Onu bekliyorum bende. Hic oyle GK varmıs geri alım yapalımda ses eden olmasında dememişler

3.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Herhalde kaderimiz bir olduğu için hesapları da match etti 😂 neyse , genel kurul günü çok da konu dışına çıkmayayım. Bakalım, inşallah güzel gelişmeler haberler gelir.
    Büyük beklentilerin olmasın bugün için, Naçizane…. Ne kadar çok yüksek beklenti o kadar hayal kırıklığı demek oluyor bu hissede…

4. Demek ki amaç farklı idi geri alımın…

5. 12de baslamsiti bu kadar kisa mi suruyor ya ? Katilanlar bir yesillendirse biz...

6. İsdemir 10’da başladı Ereğli 14’de başlayacaktır!

7. Oyak araştırma müdürü 14:15 de bloomberg de olacakmış…

8. E Genel kurul uygulamasına girdim ama genel kurullar listesinde ereğli yok. Düne kadar katılacağım diye kayıt yaptırmak gerekiyordu sanırım.

Sayfa 571/787 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •