Sayfa 591/789 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 6307 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    2.temettü yok, sigorta ödemelerinin tamamlanması 2 yılı bulabilir dendi. 1 senesi geçti
    Sigortanın hasar poliçesi ile ilgili anlaşmazlık olduğunu sanmıyorum, ancak kar kaybı poliçesi ile ilgili ciddi bir rakam çıkmıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    TL değildir büyük ihtimalle.
    Tl ile değil tamam da, avansı alırken 2023 ortalamasını mı ne aldılar kur olarak. Ödemenin yapıldığı tarihteki kurdan vermediler parayı.

Kalan miktarı alırken 2023 kurunu mu baz alacaklar yine?

3. Olur mu? Sigorta kuru dolar!
    Sen şeyle karıştırıyorsun, Daha önce parayı almışlardı, kur 21 TL civarıydı Eylül’de. Ama ekim sonu falan bilanço ile birlikte açıklandı. Bilanço gözüken parayı aldıkları günkü tl karşılığı idi!

4. Şirketin her şeyi dolarken, sigorta poliçesinin TL üzerinden kesilmiş olması ihtimal dışı dostum

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    O ödemeler için kur farkı almıyorlarsa kötü. Alıyorlardır umarım

5.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Şirketin her şeyi dolarken, sigorta poliçesinin TL üzerinden kesilmiş olması ihtimal dışı dostum
    Bu yönetim ile o da ihtimal dahilinde

Hasan beye teşekkürler

EREGL günlük, endekse göre kötü kapansa da bu takasa göre iyi kapandı bence! HSBC kılçıksıza yakın almış!

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    EREGL günlük, endekse göre kötü kapansa da bu takasa göre iyi kapandı bence! HSBC kılçıksıza yakın almış!
    Sasa, bankalar, havacılık iyi gittiği günde bizim ayak uydurmamamız normal. Her endeks hareketinde her hisse günlük gidecek diye bir kural yok. Adamlar endeks mühendisliği de yapıyor maalesef. Seçim ve bayram sonrası bakacağız artık işlere...

8. Kapanışa doğru HSBC alım yapmış. 1.595.088 adet…

Sayfa 591/789 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •