Sayfa 103/872 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 6973 madde; 817 - 824 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Ben o zaman geldiniz diye düşünmüştüm... Bizimle beraber duraklama ve gerileme dönemini yaşadığınız için üzüldüm...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Üzülecek birşey yok abi, güvendiğimiz yer belli bizim

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

2. Cuma günü temettü görüşmesi yapılacakmış diye duydum ama sadece bir duyum.Cuma akşamı da kap gelebilir.

3. Yılsonu kapanışını 50 beklerken ilk 2 ay geçti kabus gibi hala buralarda, ama son demleridir. Bir daha sonsuza kadar 50 altını görmeyecek bence Mart ayı itibariyle... Ağzından bal damlıyor diyesiniz diye yazıyorum, hepten de küfürbaz değiliz! Ama kanaatim de budur! İnşallah Fedora mahcup olmam

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Cuma günü temettü görüşmesi yapılacakmış diye duydum ama sadece bir duyum.Cuma akşamı da kap gelebilir.
    Bu kağıttaki tek motivasyonum temettü vermesidir, bu konuda olumlu bir sürpriz beklemek hakkımızdır. Böylece nikimizi otuzikibin-ellibin den yüzbin-yüzellibine terfi ettiririz ! Kimbilir ya kısmet!

5. KAP haberini şimdiden açıklıyorum :

Olsa dükkan sizin

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Cuma günü temettü görüşmesi yapılacakmış diye duydum ama sadece bir duyum.Cuma akşamı da kap gelebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    KAP haberini şimdiden açıklıyorum :

Olsa dükkan sizin
    Senin tahminler tutuyor sen yazma 3 gün bu konuda...

Bilanço iyi gelsin gerisi ALLAH kerim, yıl ortasında da alma ihtimalimiz olur temettüyü.

Şu an şirketin hisse için olumlu bir şey yapmak istediğini de düşünmüyorum, dua edelim bilançoya müdahale etmesin...

@Otuzikibin, sene sonu 70 bekleyen vardı, sevgili çakır vardı, rahmetli 115 bekliyordu, 50 ne ki? Gundwane'di sanırım o vardı, o da tam 70 lik... Adadan ayrıldılar hepsi...

Kurtarmaz ama 2024 sonu 70'e razıyım.

7. İnşallah bu sefer tutmaz

Yanarım yanarım da, 20 yıldır düzenli temettü veren şirketin ben temettüsü için aldıktan sonra temettü endeksinden çıkmasına yanarım . Bahtsız bedevi bile bu kadar şanssız olamaz yahu

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Senin tahminler tutuyor sen yazma 3 gün bu konuda...

Bilanço iyi gelsin gerisi ALLAH kerim, yıl ortasında da alma ihtimalimiz olur temettüyü.

Şu an şirketin hisse için olumlu bir şey yapmak istediğini de düşünmüyorum, dua edelim bilançoya müdahale etmesin...

@Otuzikibin, sene sonu 70 bekleyen vardı, sevgili çakır vardı, rahmetli 115 bekliyordu, 50 ne ki? Gundwane'di sanırım o vardı, o da tam 70 lik... Adadan ayrıldılar hepsi...

Kurtarmaz ama 2024 sonu 70'e razıyım.

8. Herkese merhaba. Uzun süredir forumu takip ediyorum. Nisan 2022'den beri de Eregl'deyim. Aslında Fedoramca'yı falan çok iyi anlıyorum. Bu süreçte epey stres yaşadık. Umarım artık dönüş başlamıştır...

Açıkçası yazmak yerine okumayı tercih ettim bugüne kadar ancak bazı yorumları gördükçe dayanamadım. Elinde Eregl olmayan arkadaşlar neden burada olumsuzluk pompalama derdinde? Gidin kendi hissenizle alakalı yorum yazın. Milletin zaten canı sıkkın enflasyon şu bu. Herkesin aklı fikri var. Fedor da biz de satmadık, bazılarımız yeri geldi sattık, yeri geldi lot arttırdık, yeri geldi başka hisselere geçtik... Herkes kendince bir hesap yapıyor.

Yani herkes zaten kendi yanıtını veriyor da, beni en irite eden laf şu oldu: "Senin derdin para kazanmak değil". Ne abi o zaman? Bu adam goygoyuna mı yazıyor burada? Gerçekten ayıp. Şu tarz yorumlarla gelip de burada bu hisseye yatırım yapmış kişilere saygısızlık yapmanın lüzumu yok, kusura bakmayın.

Bir tartışma başlatmak amacım yok ama dayanamadım kaç gündür şu tip mesajlara.

Sayfa 103/872 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •