Sayfa 11/858 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6862 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Bedelli sürecine katılmak için ne kadar zaman süre içinde para yatırmak gerekiyor hesaba bilen var mı...
    kanunda yer alan şartları yerine getiren kişilerin senelik olarak belirlenen ücreti ödeyerek yaptıkları kısa süreli askerlik hizmeti olarak tanımlamak mümkün.

Kaçak mısın yoksa

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    kanunda yer alan şartları yerine getiren kişilerin senelik olarak belirlenen ücreti ödeyerek yaptıkları kısa süreli askerlik hizmeti olarak tanımlamak mümkün.

Kaçak mısın yoksa
    burası hisse forumu patron durumun iyi değil sanırım...

3.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    burası hisse forumu patron durumun iyi değil sanırım...
    Senden âlâ bedelli hisse tecrübesi olan mı var forumda?

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Senden âlâ bedelli hisse tecrübesi olan mı var forumda?
    sizinde tecrübelerinizden faydalanmak istedim...şirketlere destek olmak lazım...hisse bozup bedelliye katılmak istemiyorum..geçmişte hemen katılırım şimdi biraz zamana ihtiyacım var o yüzden söyledim...süreç 15 gün mü sürüyor kaç gün..

5. geçen yıl yazılım teknoloji savunma sanayi demiştik umarım alan olmuştur....yılın ikinci yarısından sonra banka-leasing-demir çelik favori sektörler olabilir..demir çelik sektörü faiz düşüşü artan döviz fiyatları ile iyi olacaktır..(biraz duygusal döküm sektörüde ön plana çıkabilir)

6.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    sizinde tecrübelerinizden faydalanmak istedim...şirketlere destek olmak lazım...hisse bozup bedelliye katılmak istemiyorum..geçmişte hemen katılırım şimdi biraz zamana ihtiyacım var o yüzden söyledim...süreç 15 gün mü sürüyor kaç gün..
    Rüçhanlar hesaba yansıdıktan sonra 15 gün diyebiliyorum ama kapla açıklıyorlardı günleri.

7.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    genel bir soru sordum bedelli ile alakalı...eregl ile alakalı değil...
    Ben de diyorum bedelli nerden çıktı?
    O firmaların belirlediği tarihte olur abi.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Sayfa 11/858 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •