Sayfa 131/908 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Doğru söylüyor, 25 milyon lot alan Yapı Kredi bugün bir beklentisi olmadan mı aldı.
    Benim bildiğim Yapı Kredi bugün alır yarın satar...Ancak bu sefer farklı gibi...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Doğru söylüyor, 25 milyon lot alan Yapı Kredi bugün bir beklentisi olmadan mı aldı.
    Hocam, mantıklı da, Boda da dün 18 milyon lot almıştı, bugün boca etti. Buna ne diyorsun

3. Fedor'a ve Ersen'e katılıyorum. Mittal 2 küsür dolardan o kadar malı ky ye vermiş olamaz. Bu mallar alındı ama işte hem zaman sıkıntıları yok bu alıcıların hem de viop al sat şu bu maliyeti düşürmeyi biliyorlar...

Olan bireysel yatırımcı olarak bize oluyor. Yukarılarda al gülüm ver gülüm. Babalar takılıyor. Bir şekilde yollarını buluyorlar.

4. Bulanık suda yüzülmez….

İnsan gibi satmıyor ki

Ayrıca madem alıcı buldun piyasa dışı yap virmanı bitsin bunda kötü niyet ararım

Yapı kredi alıyor mu

Yoksa karşı bacak mı

5. Mittal bu maldan kurtulmak istemiyor mu,istiyor. Havayi kokladi oyle alelade satmadi blok bi alici buldu sert bi posta satti,bilanco havasinda bi iki posta daha satar kalan devede kulak olur bu hacimde. Alan yarin satmak icin almaz bu kadar mali mal degisimi olacaksa en temiz sekilde oluyor,devami sirketin donguselligini yakalamasina kadar beklenmeli. Gecen sene daha belirsiz ve negatif bir baski vardi daha daginik karsilaniyordu mal cok fazlaydi bugun unlu+ak 33m,ak daki bireysel alicilari dusersek belki 35-40m mal dusmus olabilir,tek unlu den yaptiysa da 21m lot, gectigimiz hafta citi nin hareketi bu satisa ky hazirlayip tahtayi hacme cekmek olmus bazen sonuca gore ayikiyoruz olaylara.

KIZILDAĞ
    @Sezgindemirel7
    ·
    23s
    2023 Kasım- 2024 Nisan arasındaki tüm satışlar favök 130 dolar üzeridir. Net kar 80 dolar üzeridir. 2023 kasımdan bu yana neyi ne kadar fiyatladık, sıfır. 2023 eylülde görülen 48 liraya rica minnet geldik. +

7. T-2 takas gelmeden bunu nasil anladiniz?

Mittal muhabbeti nedir?

Bende dahil çok hayalperest toplumuz.

8. Geçen gün + 7 yi bildim, bugün + 2 iken devre kesecek dedim bunu da bildim, ama bunların bana hiç faydası olmadı, satmadığım için! Yarın ne olacak inan bilmiyorum onu da siz bilin

Arkadaşın dediği gibi Ereğlide ölene kadar mokoko, yeter ki Fedor Reis başımızda olsun
    Ahahahaha

Sayfa 131/908 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •