Sayfa 34/864 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 6910 madde; 265 - 272 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    abi hani şubatın ilk yarısıydı.

yarın 47,08 üstüne atar mısın hisseyi benim için. teşekkürler şimdiden.
    2 hafta önce aradım, Şubat'ın ilk yarısı dedi, Pazartesi yine sorayım dedim, 3. haftası şubatın dedi, ee dedim geçen hafta böyle dediniz, şimdi 3. hafta diyorsunuz dedim, evet ama işte yönetim sonra 3. haftası dedi diye bir şeyler geveledi... %90 bu şekilde yani haftaya gelir.

Gelmeli mi gelmemeli mi, gelince gelmediği halinden daha mı mutsuz oluruz, geldiğine pişman mı oluruz, orası da muamma, yani şu günler iyi günlerimiz olabilir

O yüzden akışına bırak, yaşıyorsak fazladan 1 hafta daha mutlu mesut kalalım.

2.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Çok bi değişiklik yok gibi abi.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Ağalar illa bilançoyu görmek istiyor

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    2 hafta önce aradım, Şubat'ın ilk yarısı dedi, Pazartesi yine sorayım dedim, 3. haftası şubatın dedi, ee dedim geçen hafta böyle dediniz, şimdi 3. hafta diyorsunuz dedim, evet ama işte yönetim sonra 3. haftası dedi diye bir şeyler geveledi... %90 bu şekilde yani haftaya gelir.

Gelmeli mi gelmemeli mi, gelince gelmediği halinden daha mı mutsuz oluruz, geldiğine pişman mı oluruz, orası da muamma, yani şu günler iyi günlerimiz olabilir

bilanço ile ath yapacağız. bak şimdi taktiği açıklıyorum iyi dinle fedoramca, sonra da sadece pilava sadık kal.
    şimdi yol haritamız şu:
    1) endeks 3$ üstüne atacaksa ereğlisiz olmaz.
    2) gelecek bilançoda @doxa beye güveniyoruz güzel bir ertelenmiş vergi geliri yazacağız.
    3) fed mayıs/haziranda faiz indirimini konuşmaya başlıyoruz diyor. değerli metallar primleniyor.
    4) zengin oluyoruz.

şimdi ilk hedef yarın 47,08i geçirsin diye oraya yemlik mal döşedim. oraya gelebilirse o malları aldığında daha da yukarı sürmesi gerektiği için 47,08i geçecektir. bende mal çok döşedim yollarına benden aldıkça sürsün yukarı tahtacı.

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku

Beklentiyi uzat

Ne kadar geç o kadar hareket

5.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    bilanço ile ath yapacağız. bak şimdi taktiği açıklıyorum iyi dinle fedoramca, sonra da sadece pilava sadık kal.
    şimdi elimizdeki veriler:

şimdi ilk hedef yarın 47,08i geçirsin diye oraya yemlik mal döşedim. oraya gelebilirse o malları aldığında daha da yukarı sürmesi gerektiği için 47,08i geçecektir. bende mal çok döşedim yollarına benden aldıkça sürsün yukarı tahtacı.
    İNŞALLAH, bir yanım olabilir diyor ama kendimi kötüye hazırlıyorum... Doxa'yi ben de takipteyim...

İnşallah senin dediğin olur, bakalım yarın...

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    İşin içinde diyorum, bana inanmıyorsun!
    100m dolar sigortadan para alacaksın ama bunu bilançodan kısa süre önce kap'a göndereceksin, o gün roket yeşil yapacaksın kap geldikten sonra gerisin geriye kırmızı yapacaksın. bu bile başlı başına yeter anlayana.

şimdi bu veriyi de lehimize yorumlayalım. çünkü hisse sahibi olmak her şeyi olumlu yorumlamayı gerektirir.
    neden bilanço için önce ilk iki hafta dediler de sonra ertelediler? baktılar bilanço efso, mal topluyorlar maaaal. yeteri kadar toplayınca salacaklar bilançoyu. dün bofanın çektiği mallar bugün farklı kurumlara park edildi ve hareketin başladığı yere geri döndük??? bunun anlamı nedir?

topic'i yeni takip edenlere not: arkadaşlar burda yazanlara göre yatırım yapmayın. eğleniyoruz sadece. biz artık ereğliyi ciddiye almayı bıraktık
    Son düzenleme : MiniYatirimci; 14-02-2024 saat: 22:07.

7.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    şimdi yol haritamız şu:
    1) endeks 3$ üstüne atacaksa ereğlisiz olmaz.
    2) gelecek bilançoda @doxa beye güveniyoruz güzel bir ertelenmiş vergi geliri yazacağız.
    3) fed mayıs/haziranda faiz indirimini konuşmaya başlıyoruz diyor. değerli metallar primleniyor.
    4) zengin oluyoruz.

4. Maddeye bayıldım

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    4. Maddeye bayıldım
    aslında benden güzel hisse pazarlamacı olur, ben beğendim yazdıklarımı

Sayfa 34/864 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz