Sayfa 4/876 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 25 - 32 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Çoğunlukla, geçen yıl hisse fonları ve yabancı hisse senedi fonlarının getirisi %100 ün üzerinde. 5 kat olanı görmedim, bence yatırım yapılacak fon , Amerikan teknoloji hisse fonları, yapay zekada büyük fırsat olduğunu inanıyorum, sadece yapay zeka teknolojisini üreten firmalar değil , yapay zekayı işletmelerinde kullanan ve iş verimliliklerini artıracak şirketleri de takip etmek gerekir, yani bu teknolojiyi işlerine adapte eden firmalar ciddi bir şekilde ayrışacaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Elimden geleni yaptım, faydalananlar olmuşsa ne mutlu... Ama gözü hep arkada, şöyle bir %6-7 yap yırt git demi, yok!

50'yi görmeden bir şey diyemem. Işık Öke nasıl, ağzını sulandırarak, Ereğli çok iyi bilanço getirecek diyebiliyor onu da hiç anlamadım...

https://x.com/elanurahmetkere/status...086442453?s=20
    patron para sayma makinesi aldın mı...

3.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    patron para sayma makinesi aldın mı...
    Buldun gariban Ereğli yatırımcısını geç dalganı... bizim Ereğli bir ayda %3 senin karel %30 yapmış, sana mı bana mı lazım makina?

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Buldun gariban Ereğli yatırımcısını geç dalganı... bizim Ereğli bir ayda %3 senin karel %30 yapmış, sana mı bana mı lazım makina?
    Adını kederamca koydum. Adını feriha koydumdaki kederi gördüm sende

5. Yeni sayfada bari boş muhabbeti bıraksak ? Hem bak kimse yazmayınca hisse nasıl yükseliyor

6.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Yeni sayfada bari boş muhabbeti bıraksak ? Hem bak kimse yazmayınca hisse nasıl yükseliyor
    10 lotu virmanla sonra konuşalım bak her gün pahalanıyor

7.  Alıntı Originally Posted by Retenaj Yazıyı Oku
    Adını kederamca koydum. Adını feriha koydumdaki kederi gördüm sende
    3 ay şuradan uzaklaşsam bu hisse 60 olur. Ama bedavaya gitmem herkesten 30'ar, 50'şer lot alırım Ford'dan gelip yazan eski dostlar da dahil Hatta 40 yılda bir gelen sn muzikal'den bile ...

En az 3000 lotla 3 ay bırakırım forumu... Hisseleriniz 60 olur Ben de temettümü almış olurum... Siz de mutlu, ben de, herkes mutlu... Mathias da bir daha buraya uğramaz Hatta 80'den ona mal satarsınız...

8. Merak etme fedoramca azala azala yükselicez

Şişeyi hatırla 7 den 50 oldu forumda kimse kalmamıştı

Sayfa 4/876 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •