Sayfa 446/863 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 6900 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    İletişim Başkanlığı, "Merkez Bankası'nın eski Başkanı Hafize Gaye Erkan, faizleri % 60'a çıkarmak istediği için görevden alındı.†iddiasını yalanladı.
    Yalanlandıysa kesin doğrudur

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yalanlandıysa kesin doğrudur
    Haklısın...

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Haklısın...
    Haklıyım tabi. Bu başlıkta bu analizi yapacak 3 kişiden fazlası yoktur. Borsa demek analiz kabiliyeti demektir. 2 üniversite, 3 doktora, 2 yüksek lisans sığdırdım ben bu hayata. Hem tıp, hem mühendislik, hem finans alanında uzmanlığım var. Tıptaki uzmanlığım psikiyatri üzerine. Yani insan priskolojisinden anlarım. Zaten psikolojiden anlamadığınız için hepiniz para kaybediyorsunuz ben ise paralarıma para katıyorum sizin iş bilmemeniz sayesinde. Geçen gün aldığın 20 metrelik yatımı bakıma verdim canım sıkıldı o yüzden bu engin bilgilerimden faydalanmanıza izin veriyorum. Yeeeaah

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Haklıyım tabi. Bu başlıkta bu analizi yapacak 3 kişiden fazlası yoktur. Borsa demek analiz kabiliyeti demektir. 2 üniversite, 3 doktora, 2 yüksek lisans sığdırdım ben bu hayata. Hem tıp, hem mühendislik, hem finans alanında uzmanlığım var. Tıptaki uzmanlığım psikiyatri üzerine. Yani insan priskolojisinden anlarım. Zaten psikolojiden anlamadığınız için hepiniz para kaybediyorsunuz ben ise paralarıma para katıyorum sizin iş bilmemeniz sayesinde. Geçen gün aldığın 20 metrelik yatımı bakıma verdim canım sıkıldı o yüzden bu engin bilgilerimden faydalanmanıza izin veriyorum. Yeeeaah
    Biran için engellediğim Mr. Ego yazmış sandım

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Sunepe ettiler kagidi...

6. Ortada nas var nas. Nasıl olacakmış o 60% faiz? Böyle şutlarlar işte. Ha-ha-haa.

7. Ayi tuzagi kotudur, can yakar....

8. Bu sefer OYAK'in yaninda IS'den de aliyor olabilir. Her halde bir 10 milyon lot ustu alim gelecek gibi bugun. Sadece OYAK'sa eger 4 Milyon simdilik.

Sayfa 446/863 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •