Sayfa 501/833 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 6661 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    100 bin lot olduk linç ede ede!
    200 mü olalım mübarek, yeter ama!
    Milyon yapacaksın bu gidişle belli...

2. Hisseleri topladım yüreğimdeki keder,
    Linç etmek istedim ama vazgeçtim her sefer.
    Ereğli'ye doğru yola çıktım yine ben
    Temettü diye diye ördüm dörtlüklerime inceden

Toplarım lotları hiç affetmem
    Linç etmek istedim ama vazgeçtim her sefer.
    Bu lotlar bana bir ömür yeter
    Antidamping geliyor ararsın bugünleri geceden

3. Neden kimse fuze koymuyor bu topicte. Benden gelsin siftah fuzesi ������

4. Öyle ya da böyle bu anti damping vergisi gelecek!
    Ama geç ama erken!
    Şirket yılsonuna kadar dediğine göre en geç yıl sonu gelmesi gerek.

2025 itibari ile fiyatların düzeleceğini varsayarsak, üstüne bir de bu abd faiz indirim döngüsü varken acaba sektörün durumu hakkında linç yemiş, hiç para kaybetmemiş üstatlardan birileri yorum yapabilir mi?

Samimi olarak soruyorum!

5.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Bunu dile getiren insan forumda hiç daha önce görmediğin insan olunca sen bunu mu anlıyorsun abi?

Ne tepki vermemiz gerekiyor mesela?
    Sen ne demek isterdin. Kimse küfür etmiyor, hakaret yok.

Memleketinde bir kasabada oturuyorsun ve 100 dönüm tarlan var ve soğan ekmişsin. Millet her sene soğandan iyi para kazanıyor ve son iki senede üretim fazlalığından fiyatlar düşük, ve ordan hayatında hiç görmediğin biri kasabandaki kahvehaneye gelip, soğan ekme olayı iş değil, gidin tütün ekin ya da toprağı nadasa bırakın dese ne dersin?

Cevap bekliyorum haa, ona göre

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Hakikaten borsaya bakış açısınız bu mudur.? Yani dünya , algoritma , blockchain , elektrikli arabalar , piller robotlar , yazılım , yapay gıda , sanal gerçeklik falan yatırımlarına milyar dolarlar yıkarken buralar füze gibi yükselirken . soğan tarlası yeğenim mi? . Bu mudur ?

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Öyle ya da böyle bu anti damping vergisi gelecek!
    Ama geç ama erken!
    Şirket yılsonuna kadar dediğine göre en geç yıl sonu gelmesi gerek.

2025 itibari ile fiyatların düzeleceğini varsayarsak, üstüne bir de bu abd faiz indirim döngüsü varken acaba sektörün durumu hakkında linç yemiş, hiç para kaybetmemiş üstatlardan birileri yorum yapabilir mi?

Samimi olarak soruyorum!
    Üstat değilim. Sen nasıl bir yorum istiyorsun, ona göre yazayım. Mutlu mu olmak istiyorsun, gerçekleri mi. Yazılsa ne olacak sanki, sen fikrini mi değiştireceksin? Hayır. o sebeple ekstra yoruma gerek var mı? Yoksa negatif bir şeyler duyunca yine aynı akreditasyonlu kardeşler gelip saydıracak mı? Bu başlığın gayesi ne?

Dün bir haber vardı, 2024 ve 2025 yılının nasıl geçeceğini kısmen belli eden. Ama ben burada okuyamadım o haberi. Başka yerlerde de okuyamadım ya neyse. Eminim herkes biliyordur zaten, o sebeple yazılmamıştır.

7.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Üstat değilim. Sen nasıl bir yorum istiyorsun, ona göre yazayım. Mutlu mu olmak istiyorsun, gerçekleri mi. Yazılsa ne olacak sanki, sen fikrini mi değiştireceksin? Hayır. o sebeple ekstra yoruma gerek var mı? Yoksa negatif bir şeyler duyunca yine aynı akreditasyonlu kardeşler gelip saydıracak mı? Bu başlığın gayesi ne?

Dün bir haber vardı, 2024 ve 2025 yılının nasıl geçeceğini kısmen belli eden. Ama ben burada okuyamadım o haberi. Başka yerlerde de okuyamadım ya neyse. Eminim herkes biliyordur zaten, o sebeple yazılmamıştır.
    Hem mutlu olup hem para kazandıracak bir yorum işimi görür 😎

8. Şirket tarafından bakınca, bence şu an şirket oyalama modunda.

Kızıldağ’ın dediği gibi hisseleri alacağına hiç ihtimal vermiyorum.

Sayfa 501/833 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •