Sayfa 502/906 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 7243 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Sn Fedoramca ve Sn Müzikal,
    O haberi bende göremedim ve okuyamadım ama 2024 yılı için benim burcumda şunlar var

YENGEÇ
    Yengeçler 2024’te saklambaç oynuyor, kabuğunuzun içinde kayboluyor, ardından odayı yönetmek için stratejik olarak yeniden ortaya çıkıyorsunuz. Yılın ilk yarısında popülariteniz yükselirken, zamanınızı bir şahin gibi koruyun. En iyi çalışmalarınızdan bazılarını perde arkasında yapacaksınız. Tüm yıl boyunca kariyer bölgenizde kader odaklı kuzey ay düğümü varken, Yengeçler yepyeni bir yol çiziyor veya mevcut mesleğindeki olasılıkları genişletiyor olacak. Para bu sene sizin için, yatırımlardan, komisyondan veya yaratıcı çalışmanızın gelecek. Önemli günler 25 Mart ve 2 Ekim.

2.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Ben aldim sayın Yelpaze 25 gündür kredili taşıyordum kredili malın bir kısmını temettü ile geri kalanı ise trade ile kapattim az bir açığım kaldı.3 k lot kredili almistim 21 k tl ye kadar dusurebildim krediyi sat al - hisse arbitraj yonetimi ile basarili bir 25 gun gecirdim.(Not:İsdmr hissesi elimde eregl bulunmamakta)
    Siz tüm riski üstünüze alıp bu çabayı sarfederken aracı kurumun oturduğu yerden toplam komisyon ve faiz kazancı ne oldu merak ettim?
    Hepimiz denemişizdir aktif trade olayını ama faizleri düşük olduğu günlerde bile ben elde edebildiğim kar kadarını komisyon ve faiz olarak ödemiştim, yaşanan ruhsal baskının bedeli olmasa da bedava Matriks modülüyle ödüllendirmişlerdi. Faizler yükseldiğinde, varantlarda ufak bir işlem yapayım dedim ama paranın zaman değeri öyle yükselmiş ki; sudan hızlı buharlaştı para.

Getiri ve temettü tahmin edilebilirliği yüksek, güçlü şirketlerin hisse senetlerinin uzun vadeli getirilerine odaklanmak en doğrusu. Özellikle önümüzdeki dönemin arkamızda kalanın zıttı olabileceği ihtimalini düşünenler için...

3.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Hakikaten borsaya bakış açısınız bu mudur.? Yani dünya , algoritma , blockchain , elektrikli arabalar , piller robotlar , yazılım , yapay gıda , sanal gerçeklik falan yatırımlarına milyar dolarlar yıkarken buralar füze gibi yükselirken . soğan tarlası yeğenim mi? . Bu mudur ?
    Sen anla diye yazdıydım.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Ersencim tüpraşta daha beterleri vardı

Ama ben fazla takılmıyorum

Sen şimdi burda uzun süre yaşamayınca insanımızı unuttun galiba

Öyle tipler var ki

Adam gelip bırakın toprağı nadasa derse hiç tepki vermem

Ama şu bir gerçek ki kayıptayız ve buda bizi geriyor sabırlı olmak lazım...
    Takılmıyorsan salla gitsin be abi. Senden daha mı önemli, herkes farkında para kazanamadığının. Birilerin gelip de bunu onaylamasına ihtiyacımız yok. Anlatmak istediğim şeyi insallah anlayan birileri çıkmıstır, yoksa kafamıza füze ve blockchain yeriz valla. Algoritma da cabası.

5. Satsanıza olm lotlarınızı hade bakeem bekleşmeyin burada

Para yogg bu tahtada ileriye gidin bakeem

6. Milletin sinir uçlarıyla oynamaya hakkınız yok para kazandırmayan tahtayı ne amaçla tutarsınız yahuu

7.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Sen anla diye yazdıydım.

Aynen bu yolda devam et o zaman.Senden başka herkesi cahil cühela bilgisiz aptal aşağı görmeye onlarla dalga geçmeye devam et. Soğan fiyatları yükselirse sende kazanırsın belki 3-5 işte. Tarla belli soğan belli. Ne uzar ne kısalır.
    Satamadığın soğanları da en olmadı okşarsın.
    Soğan ihtiyacım olursa kimden alacağım belli.

8. Eregl yatırımcısı ne yapmak nereye varmak istemektedir?

Sayfa 502/906 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •